מחסנים לוגיסטים להשכרה

מחפשים מחסנים לוגיסטיים להשכרה במיקום מרכזי ומבוקש? רוצים להעביר את המחסן הלוגיסטי שלכם למרכז הפצה מודרני עם תשתיות מתקדמות? האם המחסן הקיים קטן ואתם זקוקים למרלו"ג מודרני במיקום נוח ומרכזי?

חברת גיל י. לוי מתמחה באיתור ושיווק מחסנים להשכרה ומרכזים לוגיסטיים להשכרה בכל הארץ, במיקומים המבוקשים והאיכותיים ביותר. אנחנו מנהלים מאגר גדול של מחסנים לוגיסטיים להשכרה ולמכירה, אם לא תמצאו באתר מרכז הפצה או מחסן לוגיסטי העונה לצרכים שלכם אל תהססו להתקשר אלינו ואנחנו נאתר מרכזים לוגיסטיים המתאימים לצרכים ולתקציב שלכם.

מי אנחנו?

חברת גיל י. לוי היא חברת בוטיק לשירותי תיווך לעסקים המתמחה באיתור ושיווק מבני תעשייה ומגרשים למכירה ולהשכרה. אנחנו מספקים שירות מקצועי לכל הלקוחות מהמגזר העסקי ויש לנו שיתופי פעולה עם חברות ויזמי בנייה בכל הארץ, משרדי תיווך ומנהלות של פארקי תעשייה.

השירות שלנו מבוסס על ידע רב וניסיון עשיר שרכשנו לאורך השנים, אנחנו מציעים פתרון הוליסטי ללקוח, ומעבר לאיתור מרכז הפצה, מחסן לוגיסטי, מרלו"ג או מבנה תעשייה אחר, אנו מציעים שירותים נלווים כמו שמאי מקרקעין, עורכי דין מנוסים, אדריכלים, מעצבים, קבלנים ועוד.

מאגר מחסנים לוגיסטיים להשכרה    

אנחנו מחזיקים מאגר גדול ומעודכן של מחסנים להשכרה בכל הארץ, במגוון רחב של גדלים וסוגי מבנים. דרכנו תוכלו לאתר בקלות מרלו"ג או מרכז הפצה עם תשתיות מודרניות, במיקום קרוב לצירי תחבורה ראשיים, עם פתח גדול לפריקה ולטעינה, ובטווח רחב של מחירים.

באתר תמצאו רשימה של מחסנים לוגיסטיים, האנגר להשכרה במיקומים מרכזיים, מרלו"גים עם תשתיות מודרניות בגדלים שונים ומגוון מבני אחסנה נוספים. יש לנו מחסנים לוגיסטיים להשכרה שאנחנו משווקים מתחת לרדאר, ונשמח לסייע לכם לבחור את המחסן או המרלו"ג המתאים ביותר עבורכם.

לייעוץ ולאיתור מרכז הפצה, מרלו"ג, האנגר או מחסנים לוגיסטיים להשכרה – צרו איתנו קשר בטלפון או באמצעות האתר!

מבחר ענק של מבני תעשייה מגרשים ומחסנים לוגיסטיים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם