מבני תעשיה להשכרה בבית שמש

במאגר שלנו תוכלו למצוא מבנה תעשייה להשכרה בבית שמש – במיקום אידיאלי ובמחירים נוחים.
אם לא מצאתם את המקום המבוקש, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

מבנה תעשייה 5,000 מ"ר להשכרה בבית שמש

מבנה תעשייה להשכרה בבית שמש

להשכרה מבנה עצמאי בבית שמש

מבנה תעשייה להשכרה בבית שמש החל מ 3600 מ"ר

מבנה תעשייה להשכרה 3,000 מ"ר צמוד לבית שמש

מרכז לוגיסטי – מרלו"ג להשכרה בבית שמש

מבנה תעשייה להשכרה בבית שמש 1500 מר

מבנה תעשייה להשכרה בבית שמש הר טוב החל מ 1600 מ"ר

מבנה תעשיה להשכרה בבית שמש בתקציב שלכם!

כיום אין ספק כי בית שמש ממוקמת באזור מבוקש שהינו אידיאלי עבור עסקים רבים להקמת מרלו"ג (מרכז לוגיסטי) או מרכזי הפצה. הקרבה של האזור לירושלים ולגוש דן, בשילוב עם המחירים הנמוכים יותר לעומת המרכז עצמו, הביאו בשנים האחרונות חברות רבות לפתוח מחסנים באזורי התעשייה של בית שמש וסביבתה.

אם אתם מחפשים מבנה תעשיה להשכרה בית שמש הינה בחירה מעולה כיעד להעברת מחסן קיים למחסן גדול יותר, משודרג ומודרני יותר, או למיקום מרכזי ונוח. אם זהו מבוקשכם, אנו עומדים לרשותכם. חברתנו מתמחה באיתור ושיווק מבני תעשיה להשכרה בבית שמש והסביבה. ברשותנו מאגר גדול מאוד של מחסנים לוגיסטיים, הן להשכרה והן למכירה, כך שנשמח לאתר עבורכם את הנכס המתאים ביותר לצרכיכם ולמסגרת התקציב.

קיים כיום מגוון עצום של מבני תעשיה להשכרה באזורי התעשייה (הר טוב, אזור תעשיה צפוני ואזור תעשייה מערבי) של בית שמש והסביבה. לחברת גיל לוי יש ותק בתחום של איתור מבנים לצרכי תעשייה ולנו יש מאגר נרחב המכיל היצע עצום של מבני תעשייה להשכרה בבית שמש.

חיפשתם ולא מצאתם את הנכנס המבוקש? פנו אלינו ואנו נאתר עבורכם מבנה תעשיה להשכרה בבית שמש לפי גודל ואזור ובהתאם לצרכים שלכם.

לשכור מבנה תעשייה בבית שמש בביטחון ובשקט תעשייתי

אם תעיינו באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מבנים תעשייתיים להשכרה – גם בבית שמש. במידה ולא יימצא הנכס מתוך המאגר הקיים נוכל לסייע באיתור הנכס המבוקש. לקוחותינו כבר יודעים לספר שאנו מספקים מעטפת מקצועית נרחבת מאוד, המבוססת בין היתר על שיתופי פעולה עם יזמים וחברות בנייה, משרדי תיווך וחברות מנהלות של פארקי תעשייה. כמו כן, אנו מעמידים לרשות כל לקוח אנשי מקצוע מיומנים בעלי מומחיות בתחומים הרלוונטיים, ביניהם עורכי דין מנוסים בתחום הנדל"ן המסחרי, קבלנים, אדריכלים, מעצבים, שמאי מקרקעין ועוד. כך מתקבל ליווי בסגנון בוטיק המותאם ספציפית לצרכי הלקוח, בין אם הוא מגיע מהמגזר הרפואי, תעשיית המזון, תחום מוצרי הצריכה ועוד.

מיקום אידיאלי למחסן לוגיסטי

ביכולתנו להציע בבית שמש והסביבה מגוון מבנים בגדלים, צורות וגבהים שונים, עם תשתיות מודרניות, פתחים גדולים לטעינה ופריקה, קרבה לצירי תחבורה ראשיים ובטווח מחירים נרחב. ניתן למצוא, בין היתר, האנגרים ומחסנים קטנים יותר, לרבות מבנים המשווקים מתחת לרדאר ואשר תודות לקשרים העסקיים שיש לחברתנו – לקוחותינו נהנים מיתרון בגישה אליהם.

עבור מי שמעוניינים לפתוח מחסן לוגיסטי ומעוניינים למצוא מחסנים להשכרה בית שמש הינה מיקום אידיאלי. יחד עם זאת, יש לבצע שורה ארוכה של בדיקות מקדימות על מנת להבין האם זהו באמת המיקום הנכון ביותר עבורכם. אנשי המקצוע המנוסים של חברתנו יעזרו לכם לבחון את הסוגייה. כך למשל, יש לבחון מהם כמות וסוג המוצרים הנדרשים להפצה או אחסנה, וכן את העלויות הצפויות מבחינת מבנים, ציוד וקרקע, עלויות עבודה עקיפה וישירה, עלויות מקבילות, פוליסות ביטוח ושירותים נדרשים נוספים. כמובן שיש לבחון את מוקד הפעילות של החברה והאסטרטגיה שלה, כלומר את מיקומם של מרבית הצרכנים הקיימים והפוטנציאליים, את כמות ההזמנות הצפויות והביקוש, ומכאן גם את מהירות המשלוח ביחס לקרבה הגיאוגראפית.

לכך מצטרפים היבטים נוספים, כגון התחרות, כאשר כל אחד מהגורמים מצריך ניתוח ספציפי ומעמיק. כך למשל, מבחינת המוצרים – יש להבין היטב את עמידותם, שכן עמידות ארוכת טווח אינה מחייבת קרבה משמעותית לנקודת הצריכה, ולהיפך – ככל שמדובר במוצר בעל עמידות נמוכה יש להתקרב לנקודת הצריכה. כמו כן, יש להבין האם מדובר במוצר יציב ובטיחותי, או כזה שיש עימו סוגיה בטיחותית מיוחדת, כיוון שבמקרה השני עדיף יהיה מיקום קרוב מאוד לנקודת הצריכה או הייצור. אם מה שתחליטו שאתם מעוניינים בו זהו מחסן להשכרה בבית שמש, אנחנו נמצא עבורכם את הפתרון המיטבי.

בחירה נכונה של מבנה תעשייתי

כאמור, ישנן אפשרויות רבות למבנים תעשייתיים באזור בית שמש, ולבחירה נכונה תהיה השפעה מכרעת על ההתנהלות השוטפת, הרווחיות, שרשרת האספקה ועוד. על כן, יש לבחון את הצרכים מול המבנה התעשייתי המוצע במספר רמות. כך למשל, מבחינת צירי התנועה באזור, מבחינת צרכי השינוע של העסק, וכן מבחינת הגעה של עובדים למקום. מאידך, במידה והשכירות או הארנונה באזור המבוקש של בית שמש גבוהות מידי ויעיקו על התזרים, הרי שיהיה צורך לבחון אפשרויות רחוקות יותר מהמרכז ויותר נוחות מבחינה תקציבית. אם אתם מחפשים מבני תעשיה להשכרה בית שמש מציעה יתרונות רבים, אך חשוב לנו מעל הכל למצוא עבורכם את מה שיתאים לכם באופן מיטבי.

כמו כן, יש לבצע שורה ארוכה של בדיקות הקשורות למעמדו המשפטי של הנכס. לדוגמא, יש לבחון את נסח הטאבו שלו כדי לוודא את הזהות והזכויות של הבעלים, את הסיווג והשימוש המותר במבנה ובשטח ואם ישנם אזהרות, שיעבודים ועיקולים. עוד יש לקחת החלטה לגבי גודלו של המבנה התעשייתי עם צפי עתידי של הפעילות, כך שלא תשכרו מבנה קטן שלא יתאים בעוד שנה או יותר להתרחבות בפעילות, ומאידך שלא תשכרו מחסן גדול מדי הכרוך בהוצאות גבוהות למעלה מהדרוש.

מעבר לכל אלו קיימות עוד בדיקות רבות שיש לבצע, החל בהגעה פיזית לנכס להתרשמות מהמראה והתשתיות שלו, דרך בחינת שינויים נדרשים ברחבה התפעולית, ועד לבדיקות שמבצע עבורכם עורך הדין. בכל הנושאים הללו, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

דברו איתנו

אם אתם מחפשים מחסנים להשכרה בבית שמש, אנו נעזור לכם למצוא את המקום האידיאלי עבור העסק שלכם.

במידה ובית שמש אינה בראש הרשימה שלכם, הנה עוד נכסים קשורים שיכולים לעניין אתכם:

למידע נוסף ולאיתור מבנה תעשייה להשכרה בבית שמש – חייגו עכשיו לטלפון 03-6835365 לחברת הבוטיק גיל י.לוי או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.