מבני תעשיה להשכרה באשדוד

מבני תעשיה להשכרה באשדוד

מחפשים מבני תעשייה להשכרה באשדוד והסביבה ? לפניכם מאגר עדכני נכסים מאזורי התעשיה באשדוד והסביבה. גיל י.לוי מתמחים באיתור ושיווק מבני תעשיה להשכרה באזור אשדוד בהתאם לצרכים שלכם! אנו נשמח ללוות ולהעניק יעוץ מקצועי עד מציאת הנכס המושלם. צפו במבנים והנכסים וצרו עמנו קשר.

מרכז לוגיסטי חדיש להשכרה באזור אשדוד

מחסן לוגיסטי להשכרה באזור התעשייה הדרומי באשדוד 1100 מר

מחסן להשכרה באזור התעשייה הדרומי באשדוד

מבנה תעשייה להשכרה באשקלון

מבנה תעשייה להשכרה עד הלום

מבנה תעשייה 1650 מר להשכרה באשדוד

מבנה תעשייה להשכרה באשדוד 1600 מר

מבנה תעשייה להשכרה באשדוד 2550 מר

מבנה תעשייה להשכרה באשדוד 3500 מר

מבנה תעשייה להשכרה 900 מר באשדוד

מבנה תעשיה להשכרה באשדוד כ 2,400 מ"ר בנוי

מבנה תעשייה להשכרה באזור תעשייה כבדה אשדוד 2300 מר

מחסן לוגיסטי להשכרה באשדוד 2,200 מר

בית קירור והקפאה להשכרה ליד אשדוד

מבנה תעשייה להשכרה 800 מר בדרום אשדוד

מבנה תעשיה להשכרה באשדוד החל מ 1,000 מ"ר

מרכז לוגיסטי – מרלוג להשכרה באשדוד 2500 מר

מחסנים להשכרה בא. ת. בדרום אשדוד 1220 מר

להשכרה מבנה תעשייה מחסן 1240 מר באשדוד

מחסן להשכרה באשדוד 2200 מר

מבנה תעשייה – מחסן לוגיסטי להשכרה בדרום אשדוד

מבנה תעשייה מרלו"ג מעולה להשכרה באשדוד

מבנה תעשייה להשכרה בכנות

מבנה תעשייה – מחסן להשכרה בגן יבנה 2000 מר

מבנה תעשיה להשכרה באשדוד – מיידי

להשכרה מבנה תעשייה – מחסן עצמאי באשדוד 1200 מ"ר

לעבוד עם מי שמבין
כאשר בוחנים מבנה תעשיה להשכרה באשדוד, או בכל מקום אחר, יש לבצע זאת עם מי שחי ונושם את התחום. אנו מציעים שורה ארוכה של מבנים תעשייתיים באשדוד והסביבה, הנבדלים זה מזה מבחינת השטחים שלהם, החלוקות הפנימיות ושורה ארוכה של היבטים נוספים, דבר המאפשר לכל לקוח שלנו למצוא את הנכס המתאים ביותר לצרכיו. מדובר במבנים המותאמים לפעילותם של מפעלים, חברות ועסקים השואפים למקם את מלאכתם באזור מבוקש ואידיאלי.

יש לציין כי מבני תעשיה באשדוד להשכרה הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאוד, שכן המבנים באזור המרכז נעשו יקרים באופן שאינו מאפשר לכולם לבצע פעילות רווחית. אמנם, גם אשדוד מהווה במידה מסוימת חלק ממרכז הארץ, אולם כאן המחירים עדיין סבירים, עם יתרונות של קרבה גדולה למרכז, לנמלים ימיים, לרכבות, לתחבורה ציבורית וכיוצא בזאת.

עם זאת, מובן שיש לבחון את האפשרות של השכרת מבנה תעשייתי באשדוד מבחינות רבות, החל בהתאמה לצרכי העסק או החברה, ועד לאפשרויות הגעה של עובדים, מתן מענה גם לצרכי מחסן ומלאי וכן הלאה. לאורך השנים רכשה חברתנו מומחיות מעמיקה בבדיקת הפרמטרים הדרושים לכל עסק, הן בפעילותו הנוכחית והן בראייה עתידית. הניסיון הרב שלנו בהשכרת מבני תעשייה באשדוד ובאזורים נוספים עומד לרשותכם, עם קשת רחבה של אפשרויות ועבודה פורייה עם עסקים מכל מגזרי המשק.

בחירת המבנה הנכון לצרכים שלכם
כאמור, חברתנו תלווה אתכם לכל אורך הדרך בבחירת מבנה התעשייה באשדוד והסביבה שמתאים לצרכיכם. בראש ובראשונה, נעזור לבחון את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, שכן זו תקבע במידה רבה את האפשרויות מבחינת גודלו של המחסן, המיקום המדויק שלו ואף מצב התשתיות. בנוסף, ייתכנו הוצאות מגוונות אחרות כגון ביצוע התאמות לצרכי הפעילות, ואנו נסייע בנושא. כפי שאמרנו, מחירי השכירות והארנונה באשדוד אמנם נמוכים יותר מאזורי התעשייה בגוש דן, אולם הם אינם זולים.

בכל מקרה, ראוי לציין שלצד עלויות של ארנונה ושכירות ישנן עוד הוצאת בהשכרת מבנה תעשייה באשדוד. כך למשל, יש לקחת בחשבון את העלויות השוטפות של תחזוקה וניהול המבנה, עלויות מיסוי וביטוחים, שירותי אבטחה, שכר מתווך ושכר עורך דין וכדומה. אנו נעזור לכם להכיר את כלל העלויות ולבחון אותן ביחס לתקציב העומד לרשותכם. בתוך כך, נסייע גם לבחון את הסוגיה של השכרה מול קנייה של מבנה תעשייה, סוגיה העומדת בפני עצמה ומורכבת משיקולים כלכליים ותפעוליים רבים בראייה לעתיד.

אנו מציעים מבני תעשייה להשכרה במקומות רבים ברחבי הארץ, ולכן נסייע לכם לבחון האם אשדוד והסביבה היא אכן המיקום המתאים ביותר עבורכם, למשל מבחינת מיקום נוכחי של משרדי ומפעלי החברה, נגישות לשינוע מוצרים או למתן שירות, קרבה לצירי תנועה, עסקים סמוכים, נוחות תפעולית ועוד. אמנם מדובר בבדיקות רבות ומורכבות עם השלכות משמעותיות, אך אל דאגה! אנו נלווה אתכם באופן צמוד עד לבחירת הנכס המתאים ביותר, עם מעטפת מקצועית רחבה הנותנת שקט תעשייתי ומקטינה בהוצאות והתרוצצויות מיותרות. אנו גם חוסכים לכם בטעויות בסיסיות העלולות לעלות בעיכובים ממושכים ובממון נכבד.

האם לשכור או לרכוש מבנה תעשייה?
כאמור, אחת הסוגיות שאנו מסייעים לבחון היא האם להשכיר או לרכוש מבנה תעשייה. לכל אחת מהאפשרויות הללו יש יתרונות וחסרונות משלה. בראש ובראשונה, רכישה של מבנה תעשייה על מגרש היא כמובן יקרה וכרוכה בהוצאות משמעותיות מאוד. לפיכך, לפני קבלת ההחלטה יש לבחון את מקורות המימון האפשריים ואת האפשרויות העומדות לרשות העסק, תוך הבנת השפעתם של החזרי הלוואות על תזרים המזומנים. לעומת זאת, מהחזרי ההלוואה יש לקזז את דמי השכירות שהייתם משלמים במקרה של השכרה, ולבחון את ההשלכות הכלכליות לאורך תקופה ממושכת.

בדיקות של מצב הנכס
כאשר בודקים מבנה תעשייה מסוים באשדוד, חשוב לבחון לא רק את נתוניו של הנכס אל גם את המצב החוקי שלו. אנשי המקצוע שלנו יודעים לבצע את כלל הבדיקות המשפטיות, ביניהן את זהות הבעלים, את רישום הנכס בטאבו על נתונים השונים, את המעמד והזכויות של הבעלים, האם חלים על המבנה אזהרות, שעבודים ועיקולים וכן הלאה. כמו כן, אנו בוחנים את התב"ע של השטח שעליו המבנה יושב ואת הסביבה הקרובה. חיוני לוודא שמותר לקיים את סוג הפעילות המתוכננת בנכס ובשטח למה שמותר על פי התב"ע. בנוסף, צריך לבחון את תוכניות הפיתוח והבנייה העתידיות בסביבה של המבנה, מה הן כוללת ומה משמעותן לגבי ההתנהלות השוטפת של העסק בעתיד. מעבר לכך, אנו בוחנים גם את אחוזי הבנייה המותרים על שטח ועוד שורה של מרכיבים.

למידע נוסף ולאיתור מגרש למכירה באשדוד – התקשרו עכשיו לחברת הבוטיק גיל י. לוי או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.