מבני תעשיה להשכרה בחולון

מבני תעשייה להשכרה בחולון והסביבה

אולם תעשייה להשכרה בחולון

מבנה תעשייה להשכרה בחולון 2600 מ"ר

מוסך להשכרה בחולון 400 מר

מבני תעשייה להשכרה בחולון 2,000 מר

מוסך פחחות להשכרה 300 מר בחולון

מבנה תעשייה להשכרה בחולון 750 מ"ר

מוסך משאיות להשכרה באזור התעשייה של חולון

מבנה תעשייה להשכרה בחולון

מבנה תעשייתי להשכרה בחולון 350 מר

להשכרה מחסן – מבנה תעשייה בחולון 5000 מר

מחסן 1,200 מר להשכרה בחולון

מחסן להשכרה בחולון 1550 מר

מבני תעשייה למכירה או השכרה בחולון

להשכרה מבנה תעשייה 470 מר בחולון

מבנה תעשייה להשכרה בחולון 520 מ"ר

מחסן לוגיסטי להשכרה בחולון

מבנה תעשייה למכירה או השכרה בחולון 1,800 מר

מבנה תעשייה כ 1,000 מר להשכרה בחולון

מחפשים מבני תעשיה להשכרה בחולון במיקום מרכזי ובמחיר משתלם? רוצים לשכור לתקופה ארוכה מבנה תעשייה בחולון וזקוקים לייעוץ ולליווי צמוד כדי לאתר את הנכס המתאים?

מי אנחנו?

גיל י. לוי הקים את חברת התיווך העוסקת באיתור ושיווק מבני ומגרשי תעשיה להשכרה ולמכירה  במטרה להוביל את התחום ולסייע ללקוחות מהמגזר העסקי. צוות החברה מונה סוכני תיווך מנוסים ובעלי ידע עשיר בתחום הנכסים התעשייתיים.

במהלך השנים יצרנו שיתופי פעולה מרשימים עם קבלנים ויזמים המתמחים בבניית מבני תעשיה ואנו משתפים פעולה עם חברות תיווך מובילות בכל הארץ כדי לסייע ללקוחות שלנו ולספק עבורם שירות מקיף וכולל תחת קורת גג אחת.

מבנים לתעשייה בחולון והסביבה

חברת גיל י. לוי מתמחה באיתור ושיווק מבני תעשייה מכל הסוגים ובכל הארץ. הידע והניסיון העשיר שלנו מאפשרים לנו לאתר עבורכם מבני תעשיה מסחריים באזור חולון, אנחנו מחזיקים מאגר מגוון ועשיר של מבני תעשיה להשכרה, מרביתם ממוקמים באזור התעשייה והעסקים בחולון, האזור נמצא בשטח מטרופולין תל אביב, בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים.

מאגר מבני תעשיה להשכרה בחולון

חברת גיל י. לוי מנהלת בנק מבני תעשייה להשכרה הכוללת רשימה ארוכה של נדל"ן לתעשייה באזור חולון, המיועדים לעסקים כמו מוסכים, מרכזי הפצה, מחסנים לוגיסטיים בחולון, מלאכה זעירה ועוד. כל הנכסים המוצגים באתר משווקים דרכנו בבלעדיות, באתר תוכלו להכיר את מבנה התעשייה בצורה נוחה וידידותית, לקרוא מידע חשוב כמו שטח המבנה, שימוש אפשרי, עלות, תאריך כניסה אפשרי, מיקום, גובה ופרטים נוספים.

לייעוץ ולאיתור מבני תעשייה להשכרה בחולון והסביבה, ולתיאום ביקור באחד מהנכסים שאנו משווקים – התקשרו עכשיו או השאירו לנו פרטים ליצירת קשר כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

להשכיר עם מי שמבין

שכירות בחולון של מבנה תעשייתי אינה עניין של מה בכך, וחשוב לעבוד עם חברה בעלת ניסיון רב ומומחיות ספציפית בתחום. בין אם אתם מחפשים מחסן להשכרה בחולון, מבנה לתעשייה זעירה, מרכז הפצה לוגיסטי וכדומה, אנו מציעים מאגר עשיר של אפשרויות, עליהן כבר בוצעו בדיקות מעמיקות מבחינה משפטית. בנוסף, המאגר העשיר מאפשר בחירה רחבה בהתאם לצרכי החברה, כגון סוג התשתיות שיש במקום, החלוקה הפנימית שלו, גודל השטח, עלויות שכירות וארנונה, ועוד.

כל למשל, אנו מציעים מבני תעשיה להשכרה בחולון עבור חברות המעוניינים להעביר מרלו"ג אל מרכז הפצה עם תשתיות יותר מודרניות ומתקדמות, למי שמעוניין להקים מחסן או מרכז הפצה במיקום יותר אידיאלי, למי שמעוניין לפתוח מחסן חדש במקביל או במקום מחסן קיים, וכדומה. מאחר שהמבנה החדש אמור לשחק תפקיד משמעותי ביותר בהתנהלותו של העסק, מומלץ בחום לבצע את הבדיקות הנדרשות עם אנשי המקצוע שלנו, המכירים היטב את צרכיהם של חברות וארגונים מהמגזרים השונים.

 

מביאים אתכם אל הנכס הנכון

בזכות היכרות מעמיקה עם הצרכים של לקוחותינו, ובזכות המאגר העשיר של חברתנו, ביכולתנו להביא אתכם בדיוק אל הנכס המתאים. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך עד לכניסה אל
מבנה תעשייה להשכרה בחולון שעומד בכלל הפרמטרים הנדרשים. בראש ובראשונה, אנו בוחנים אתכם את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, שמטבע הדברים משפיעה על גודל המבנה שתוכלו להשכיר, על מצב תשתיותיו ועל המיקום המדויק שלו.

בכל הקשור למסגרת התקציב, נעזור לכם להבין ולאמוד את ההוצאות הצפויות, מעבר לדמי השכירות המבוקשים והארנונה שצריך לשלם. כך למשל, ההוצאות הצפויות כוללות גם את העלות השוטפת של תחזוקת וניהול הנכס, עלויות של ביטוחים, שירותי אבטחה נדרשים במקום, שכר הטרחה של עורך הדין, דמי התיווך ועוד. כאשר מבינים את כלל העלויות הצפויות ניתן להיכנס לעסקת השכירות בעיניים פקוחות. יש לציין כי באופן כללי מחירי השכירות של מבני תעשייה בחולון אינם נמוכים, עקב מיקומם המרכזי והסמיכות לצירי תחבורה מרכזיים. ואולם, היתרון האדיר של מיקום כזה מצדיק מבחינת רבים את ההשקעה.

מלבד נושא העלויות, אנו בוחנים עוד שורה ארוכה של פרמטרים. ראשית, אנו מסייעים ללקוח לבחון את הנכס בהשוואה לצרכיו כגון אופן ההתנהלות הצפוי והמתוכנן במבנה, כמויות של ציוד ומוצרים, כמות העובדים, סוגיות של פריקת והעמסת סחורות וכדומה. את הצרכים הללו אנו בוחנים הן בראייה נוכחית והן בראייה עתידית. חשוב לציין שללא צפי מדויק לעתיד עלולות להיגרם טעויות. לדוגמא, השכרת מבנה תעשייה גדול יחסית בעלויות גבוהות שלמעשה לא מצדיקות את עצמן מבחינת הצרכים האמיתיים, או לחילופין השכרת מבנה קטן מדי שכעבור זמן לא ארוך כבר לא יוכל לשרת היטב את צרכי החברה.

כמו כן, יש לבחון היטב את מיקומו המבוקש של המחסן, למשל ביחס למיקום הנוכחי של משרדי החברה והצורך בסמיכות, ביחס לנגישות לשינוע מוצרים, מבחינת צירי התנועה, נוחות הפריקה והטעינה, חנייה סמוכה, עסקים סמוכים ועוד.

 

מעטפת מקצועית שלמה

אנו מעמידים לרשותכם מעטפת מקצועית שלמה וליווי רצוף לבחירת הנכס המתאים ביותר לצרכיכם. השירות המקיף שלנו חוסך בהוצאות, זמן ובטעויות מיותרות, ומביא אתכם אל הנכס והמיקום הנכון. לייעוץ, לליווי מקצועי ולאיתור מבנה תעשייה להשכרה בחולון בהתאמה אישית מלאה – צרו קשר עם חברת GYL באמצעות הטלפון או המייל, אפשר גם להשאיר פרטים ליצירת קשר כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

בטח יעניין אתכם גם מבני תעשייה להשכרה במרכז >>

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.