מבני תעשיה למכירה בבית שמש

מבני תעשיה למכירה בבית שמש

חברתנו מציעה מגוון רחב של מבנים תעשייתיים ושטחים תעשייתיים למכירה בבית שמש והסביבה. בין אם מדובר במבנה שנועד להוות מחסן, מרלו"ג, מפעל וכדומה, דרך המאגר העשיר שחברתנו מציעה תוכלו לאתר את הנכס המתאים לצרכיכם. אנו מעמידים לרשותכם מעטפת מקצועית שלמה של אנשי מקצוע מנוסים, כגון משרד תיווך בבית שמש בעל ניסיון נרחב והיכרות מעמיקה עם הנדל"ן המסחרי באזור, עורך דין בעל התמחות מיוחדת בנדל"ן מסחרי, שמאים ומודדים, קבלנים לביצוע עבודות ושינויים נדרשים, ועוד.

מחסן לוגיסטי למכירה – מרלו"ג למכירה

מבנה תעשייה למכירה בבית שמש

מבנה תעשייה – מחסן לוגיסטי למכירה בבית שמש הר טוב

מרלוג למכירה – מרכז לוגיסטי למכירה בהר טוב בית שמש

מבנה תעשייה למכירה בהר טוב ליד בית שמש

מבנה תעשייה למכירה בהר טוב – בית שמש

מבנה תעשייה למכירה בהר טוב א

נכסים שונים למכירה בבית שמש

כידוע, בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בביקוש עבור שטחים מסחריים ומבני תעשייה

למכירה בבית שמש, וזאת כפועל יוצא של הקטנת ההיצע באזור המרכז ביחד עם המחירים הגואים. בהיותה סמוכה לאזור המרכז, בית שמש מהווה מיקום מצוין עבור "המעגל השני", עם מחירים נוחים יותר ועדיין נגישות גבוהה. כאמור, אנו מציעים למכירה בבית שמש מגוון גדול של נכסים, המאפשר למתעניינים להגיע אל המבנה או השטח המתאים לצרכיו.

כך למשל, נכון להיום אנו מציעים מבנה תעשיה למכירה בבית שמש שהינו מחסן לוגיסטי. מדובר במחסן שגודלו יכול לנוע בין אלף שש מאות לתשעת אלפים מטרים רבועים, בגובה הנע בין 11 ל- 13.7 מטר, עם משווי גובה וספרינקלרים. התשלום יבוצע בהתאם לקצב התקדמות הבנייה, כאשר מחירי הפריסייל מתחילים בשבעת אלפים וחמש מאות ₪ למטר רבוע. ישנו צורך בליווי בנקאי ובערבויות לפי חוק המכר, כאשר הכניסה למבנה מתוכננת בסוף שנת 2022.

עוד מבנה תעשייתי בבית שמש למכירה המצוי באתר שלנו, מתפרש על פני שטח של חמשת אלפים מטרים רבועים. המבנה בנוי מאולם ייצור בגובה שבעה מטרים ובשטח של כשלושת אלפים ושמונה מאות מטרים רבועים, וזאת ביחד עם משרדים בשטח של כאלף מטרים רבועים. מדובר במבנה עצמאי על מגרש של כשישה דונמים, עם מאגר מים עצמאי וספרינקלרים ברמה גבוהה, כ- 900 אמפר.

עוד דוגמא היא מבנה למכירה בבית שמש הינו מרכז לוגיסטי בשטח של כאלפיים מאתיים מטרים רבועים בגובה של כאחד עשר מטרים. מדובר בבניין שיימסר ברמת גימור טופס 4, ובו המחיר המבוקש למטר רבוע עומד על כשבעת אלפים שקלים. ודוגמא אחרונה למאמר זה היא מרכז לוגיסטי חדש מקבלן על שטח של כשלושת אלפים וחמש מאות מטרים רבועים, ובגובה ארבעה עשר מטרים, הבנוי על שטח של כחמישה וחצי דונמים. המחיר הינו שבעת אלפים שקלים למטר רבוע + מע"מ, ויינתנו זכויות בנייה נוספות בלתי מנוצלות.

האם לקנות או להשכיר בבית שמש
ללא ספק, אחת המורכבויות לגבי מחסן, מרלו"ג, בית מלאכה או משרדים חדשים בבית שמש, היא האם עדיף לקנות או לחפש מבנה או שטח מסחרי להשכרה. התשובה לכך מורכבת מפרמטרים רבים, ובראש ובראשונה ביכולות המימון שלכם. במידה וקיים קושי מהותי בגיוס הכספים מההון העצמי ומהלוואות, הרי שכנראה שעדיף לוותר על החלום ולהתמקד בנכסים להשכרה. הדבר יאפשר התפתחות יציבה של העסק בשנים הקרובות, ללא בור תזרימי משמעותי עקב החזרי הלוואות, ועם עוגן פיננסי חזק שניתן להישען עליו.

כמובן שלצורך החישוב יש להתייחס לצפי הצמיחה והרווחים לעשור הקרוב, פחות או יותר, שכן מי שמעוניין בהגדלה משמעותית של הרווחיות יתקשה לעשות זאת עם החזרים המעיקים על התזרים, שיעיבו על היכולת להשקיע ולהתרחב. מצד שני, אין ספק שרכישה של מבנה מסחרי מאפשרת יציבות גם לעשרות שנים קדימה, בידיעה שכל שינוי והתאמה שתבצעו בנכס יהיו שלכם. זוהי גם השקעה שיכולה להוכיח את עצמה מאוד בטווח הארוך, הן עקב החיסכון בדמי השכירות והן מפני שהמבנה יצטרף לרשימת הנכסים של החברה.

בנוסף לכך, כאשר קונים מבנה תעשייתי או בונים אותו על שטח שלכם, ניתן לבנות מחדש או לבצע שינויים משמעותיים מאוד במבנה הקיים. מצד שני, בשכירות של מבנה קשה יש יותר מגבלות על ההתאמות האפשריות. מלבד זאת, קיימים עוד מגוון שיקולים המכתיבים את ההחלטה, ועקב ההשלכות המכריעות שלה והסכומים הגדולים, כדאי מאוד להסתייע ביועצי נדל"ן מסחרי בעלי ניסיון רב, המכירים היטב את אזור בית שמש והסביבה, ואת המרכז בכלל.

מלווים אתכם לכל אורך הדרך
חברתנו מציעה שירותי בוטיק, המאופיינים בליווי צמוד של הלקוח מתחילת הדרך ועד סופה. השירות מתחיל כבר באתר האינטרנט הזה, שבו מופיעים נכסים למכירה בבית שמש, כאשר לכל אחד מהם יש תיק מידע מלא שאותו תוכלו לקבל מאיתנו. לאחר מכן, השירות ממשיך באיתור נכס מתאים לצרכיכם במידה ולא מצאתם את מה שחיפשתם במאגר הקיים, וזאת לאור היכרות מצוינת שלנו עם חברתכם, שאיפותיכם וצרכיכם.

אנו ממשיכים ללוות אתכם גם בבדיקות השונות המבוצעות בנכס, החל ברמת המיקום המדויק, דרך התשתיות הקיימות, אפשרויות השינוי והבנייה, המשא ומתן מול מוכר הנכס, שירותי עורך דין לעריכת החוזה ולבדיקות משפטיות מקדימות, וכן הלאה.

למידע נוסף ולאיתור נכס למכירה בבית שמש– התקשרו עכשיו לחברת הבוטיק גיל י.לוי או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.