מחסנים להשכרה בפתח תקווה

מחסנים לוגיסטים להשכרה בפתח תקווה והסביבה

פתח תקווה היא העיר החמישית בגודלה בישראל ויש בה ארבעה אזורי תעשיה מרכזיים. אזורי התעשייה בעיר מאופיינים במגוון חברות ומשרדים בתחומים שונים. מבחינה גאוגרפית הנגישות לציר כביש 40 מאפשרת נגישות ויציאה לנתיבי תנועה ראשיים. העיר עדיין בשלבי התפתחות אזור המסחר והתעשייה ואלו והופכים את רעיון השכרת מרלו"ג בפתח תקווה לאטרקטיבית במיוחד.

אם אתם מחפשים מחסן לוגיסטי להשכרה בפתח תקווה – לפניכם המבחר שלנו.
במידה ולא מצאתם את מה שאתם מחפשים, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

מבנה להשכרה בכפר קאסם מאושר לתעשייה ואחסנה

מחסן לוגיסטי להשכרה בחבל מודיעין שוהם

מבני תעשייה ואחסנה להשכרה בפתח תקווה

גיל י.לוי מתמחים במחסנים להשכרה ומבני תעשיה

חברת גיל י.לוי מובילה בתחום מבני תעשיה ומחסנים להשכרה לתחומי התעשייה. זהו תחום ההתמחות העיקרי שלנו. יש לנו מאגר נכסים ייחודי ובניהם מחסנים להשכרה בפתח תקווה.

איתור מחסנים לוגיסטים להשכרה בפתח תקווה והסביבה – מדוע איתנו:

אנו מעניקים ללקוחותינו פתרונות שירות רחבים וייעוץ מותאם אישית. בהתאם לצרכי האחסנה שלכם אנו נאתר עבורכם את המחסן מתאים ביותר. יש לנו מגוון רחב של קשרים עם קבלנים, יזמים ומשרדי תיווך נוספים לאיתור המחסן הנכון לך.

בעלי עסקים המחפשים מרלו"ג להשכרה בפתח תקווה לצרכי אחסנה והפצה מוזמנים לצפות במאגר הנכסים שלנו. חברת GYL מציעה שירות מהיר ויעיל של איתור ושיווק מחסנים ומרלוג"ים להשכרה, מרכזי הפצה בפתח תקווה ובפריסה ארצית והתאמה מלאה לצרכים שלכם.

במידה ולא מצאתם את הנכס המבוקש, הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר
לצפיה בנכסים נוספים:

מרלו"ג להשכרה בפתח תקווה במגוון רחב

כאמור, חברתנו מציעה מאגר עשיר של מחסנים להשכרה בפתח תקווה המתאימים לקשת רחבה של צרכים, כגון מחסנים לאחסנה בפתח תקווה, מכולות להשכרה בפתח תקווה, חנות מחסן להשכרה בפתח תקווה, מבנים תעשייתיים המתאימים למרלו"גים ועוד. אנשי המקצוע שלנו מחזיקים בניסיון עשיר ובידע נרחב, ויודעים להתאים לכל לקוח מחסן פתח תקווה המתאים במדויק לצרכיו, תוך ביצוע כל הבדיקות המתבקשות – החל בהתאמה לייעוד ולאופי הפעילות המתוכננות, דרך בדיקות משפטיות ועד לרמה הפיננסית.

המאגר הגדול של מחסנים בפתח תקווה והסביבה מאפשר מרחב גדול של בחירה והתאמה אישית. חשוב לציין כי המאגר מתעדכן באופן תדיר ואנו נשמח לספר לכם על האפשרויות הקיימות של אחסנה בפתח תקווה. רק למען הדוגמא, אנו מציעים להשכרה מחסן לוגיסטי בחבל מודיעין שוהם המתפרש על פני שטח של כשלושת אלפים וחמש מאות מטר רבוע. המרכז הלוגיסיטי והעצמאי הזה שוכן על מגרש של חמישה וחצי דונמים, לרבות רחבה תפעולית על שטח של שני דונם. גובהו של המבנה כעשרה וחצי מטרים עם משווי גובה וספרינקלרים.

מרלו"ג להשכרה בכפר קאסם והסביבה

כמו כן, בכפר קאסם אנו מציעים מבנה מאושר לתעשייה ואחסנה. מדובר במבנה חדש לפי תקן בעל שתי קומות המתפרש על שטח של ארבעת אלפים מטרים רבועים, כולל אלפיים מטרים רבועי בגובה 12 בקומה העליונה, ואלפיים מטרים רבועים בגובה 5 בקומה התחתונה. למבנה זה יש גישה למשאיות לשתי הקומות, ומיועד להשכרה לטווח ארוך. מעבר לכך, אנו מציעים השכרת מחסן פתח תקווה בקשת רחבה של מבנים החל מחמש מאות ועד לאלפיים וחמש מאות מטרים רבועים. מדובר במבני תעשייה בגדלים ובגבהים שונות, המתאימים לשכירות לתקופות קצרות, בעלי נגישות מקסימאלית ופתחי טעינה ופריקה. מדובר במבנים המתאימים במיוחד למסגריות ונגריות, וכן לחברות הפצה ואחסנה המבקשות נגישות מצוינת לגוש דן.

מעטפת מקצועית מלאה להשכרת מחסנים לוגיסטים בפתח תקווה

אם אתם מחפשים חברת תיווך בפתח תקווה להשכרה של מחסן, המציעה פתרונות מצוינים עבור אחסנה פתח תקווה, אנו ללא ספק הבחירה הנכונה. ביכולתנו למצוא מענה לעסקים וחברות המבקשים להעביר את המחסנים הלוגיסטיים שלהם למרכזי הפצה עם תשתיות מתקדמות ומודרניות יותר, למעוניינים להקים מחסנים במיקום יותר אידיאליים, למבקשים לפתוח מרכז לוגיסטי לצד או במקום מחסן קטן, ועוד.

לכל ידוע שבשנים האחרונות חלה עלייה מהותית בקצב פתיחת המחסנים הלוגיסטים, אשר בהם מרוכזים מרבית מוצרי החברה, וזאת בין היתר בזכות התפתחות ההזמנות והצריכה דרך רשת האינטרנט. אכן, עסקים רבים שהינם חפצי חיים מסתכלים על המצב ומבינים שיש לתת מענה מהיר ללקוחות בתפוצה גיאוגראפית נרחבת, והמשמעות היא מיקום אסטרטגי ואידיאלי מבחינת אזורי פעילותם. לחברתנו ניסיון רב בתחום והיכרות עם הצרכים של חברות מכל מגזרי המשק, דבר המוביל לבחירה נכונה, משתלמת, מתאימה ומושכלת.

בין היתר, אנו מסייעים לבחור את המחסן בהתאם לצרכי העסק כגון כמות המוצרים, גודלם וסיווגם, ההתנהלות הצפויה במחסן, כיצד היא נראית כיום וכיצד היא תיראה בעתיד, ציוד נדרש ואמצעי שינוע, פתרונות אחסון ייחודיים ועוד. בנוסף, אנו עוזרים להתאים את מסגרת התקציב העומדת לרשות העסק להוצאות הארנונה והשכירות הצפויות, כמו גם להוצאות נוספות הקשורות באחזקת וניהול המקום, ביצוע שינויים והתאמות נדרשות לצרכי העסק, שירותי אבטחה וכן הלאה. כל אלו ועוד ישפיעו על גודלו של המחסן, מיקומו האפשרי, מצב התשתיות שלו וכיוצא בזאת.

למידע נוסף ולאיתור מחסן להשכרה בפתח תקווה והסביבה – התקשרו עכשיו לחברת הבוטיק גיל י.לוי או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.