מבני תעשיה למכירה במודיעין

מבני תעשיה למכירה במודיעין והסביבה

מחסן למכירה במודיעין

מחסן לוגיסטי למכירה או השכרה במודיעין 2700 מר

מבנה תעשייה – מחסן למכירה או השכרה בחבל מודיעין 4500 מ"ר

מבני תעשיה למכירה מודיעין

מחפשים מבני תעשיה למכירה מודיעין? כדאי לכם ליצור קשר עם חברת גיל י. לוי שירותי תיווך לעסקים. החברה מתמחה באיתור ושיווק של מבני תעשיה למכירה במודיעין מסוגים וגדלים שונים, המתאימים למגוון רחב של צרכים. המבנים כוללים בין היתר מחסנים, מחסנים לוגיסטיים, בניני משרדים, מרכזי מסחר, חנויות ועוד.

הכירו את אזורי התעשייה של מודיעין

אם אתם מחפשים מבנה תעשיה למכירה במודיעין סביר להניח שהוא יהיה ממוקם באחד משני מרכזי התעשייה העיקריים של העיר, הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב. לכל מיקום יש מאפיינים המייחדים אותו:

  • מרכז עינב- מרכז תעשייתי חדיש, נקי ומתקדם, המשתרע על שטח של כשבע מאות דונם, ובו כמאתיים בתי עסק שונים. המרכז מחולק למספר אזורים בהתאם לייעוד של הקרקע, כגון אזור של מוסכים, בתי מלאכה, אזורי תעשייה, מבני תעשייה רב תכליתיים ושטחי מסחר. מרכז עינב ממקום בסמוך לכביש 1, כביש 6 וכביש 431, וכן בסמוך לתחנת רכבת. בנוסף, אזור זו מאופיין בחזות אסטטית, באזורי חנייה מאורגנים וכדומה.
  • פארק טכנולוגי- אזור תעשייה גדול סמוך ליער בן שמן, מאורגן ואסטטי, המשתרע על פני מעל ארבעת אלפים חמש מאות דונם. מדובר באזור תעשייה מרווח ומסודר, הסמוך לצירי תנועה מרכזיים כמו כביש 1, כביש 6, כביש 431 וכביש 443. פועלים בו כיום קרוב למאה חמישים עסקים מענפים שונים. במקור שווקו באזור מגרשים גדולים, שהחלו משבעה דונם והגיעו עד לארבעים דונם.

 קנייה נכונה של מבנה תעשייתי במודיעין

בבואכם לקנות מבנה תעשייה במודיעין יש שורה ארוכה של פרמטרים שצריך לקחת בחשבון. לצורך הגדרתם יש להתחיל באפיון העסק והגדרת צרכיו הייחודיים בטווח הקצר והארוך כאחד.

הגדרות אלו יסייעו לכם להבין איזה גודל של מבנה תעשייה נדרש לכם, ואילו מאפיינים חשוב שיהיו במבנה, כמו בידוד אקוסטי, מחסנים לוגיסטיים, חדרים נקיים כמעבדות, חדרי קירור וכדומה.

כמו כן, בבחירת מבנה תעשייה יש לקחת בחשבון שירותים נלווים הנדרשים להיות בסמוך לעסק, קווי תחבורה עבור העובדים, נגישות לצירי תנועה מרכזיים לצורכי הפצה, התאמה למסגרות תקציב שוטפות, ועוד.

מכירת מבני תעשייה במודיעין

למציאת מבני תעשייה למכירה במודיעין ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גיל י. לוי בטלפון 03-6835365.

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.