מגרשים למכירה בראשון לציון

מחפשים מגרשים למכירה בראשון לציון והסביבה במיקומים מרכזיים ובמחירים אטרקטיביים? רוצים לאתר מגרשים לבניה בראשון לציון? חברתנו מתמחה באיתור קרקעות בראשון לציון והסביבה שמיועדות לבנייה ולהקמת מבני תעשייה מסחריים. רגע לפני ההחלטה, הכנו לכם מדריך עם כל השיקולים וההיבטים שכדאי לקחת בחשבון בדרך לרכישת מגרשים בראשון לציון.

למכירה 3.5 דונם מגרש תעשייה בצריפין

מדוע כדאי לרכוש מגרש למכירה בראשון לציון?

ראשון לציון היא לא רק העיר הרביעית בגודלה בישראל, אלא גם עיר שמחזיקה באזורי תעשייה ומסחר מרכזיים וחיוניים. כחלק מההתפתחות המואצת של העיר מוקמים בה אזורי מסחר רבים נוספים מדי שנה ומאות אלפי עובדים נמצאים בה מדי יום, וכתוצאה מכך הביקוש לקרקעות לבניה בראשון לציון עולה בקביעות. לצד הבטחה זו לעליית מחירים שתשתלם למשקיעים, מדובר באזור משתלם מבחינה גיאוגרפית: המיקום של העיר בלב מרכז הארץ והקרבה שלה לצירי תחבורה מרכזיים הופכים את הבנייה באזור מסחר בעיר למשתלמת לכל חברה המעוניינת למקם את המשרדים שלה באזור רלוונטי, נגיש לעובדיה ומתפתח למשך עשרות השנים הקרובות.

מדוע כדאי לרכוש מגרש?

ברכישת מגרשים בראשון לציון תשיגו לא רק הזדמנות למקם את המשרד, החנות או המפעל שלכם במיקום מסחרי מתפתח בעיר מרכזית, אלא גם הזדמנות להשקיע ולפתח נכס שיצמיח את ערכו במהלך השנים הבאות. בנוסף, ניתן וכדאי לרכוש מגרש בראשון לציון כדי להציב בו בניין לשימוש שלכם כבעלי עסק, ולהנות ממיקום מעולה ומסביבה מתפתחת שיסייעו לכם ולעובדים שלכם בפיתוח העסק.

רכישת מגרש בראשון לציון היא הזדמנות עסקית משתלמת בין אם תבחרו להשקיע בבניית נכס ובין אם תבחרו לבנות בו את העסק שלכם – בניין משרדים, מרכז לוגיסטי, מחסן או אזור ייצור.

מהי התשואה הצפויה ממכירת מגרש?

קרקעות לרכישה בראשון לציון מתאימות למשקיעים שמעוניינים להשביח את הקרקע ולבנות בה נכס שימשוך רוכשים מהעולם העסקי והתעשייתי. מדובר בהשקעה שיכולה להגיע לרמות תשואה משמעותיות – התלויות רק בגובה ההשקעה של היזם וביכולתו למנף את מיקום הקרקע ותנאי השטח לבניית פרויקט משתלם. התשואה אינה תלוי בגודל המגרש אלא ברמת הפיתוח שמבצעים בו, בשווי הנכס שמקימים עליו ובאטרקטיביות האזור בו ממוקם המגרש. בניית והשכרת מבנים מסחריים באזורי תעשייה תעניק לכם תשואה משמעותית כאשר תחליטו למכור אותם – עקב האטרקטיביות הצומחת של ראשון לציון הן כעיר מגורים והן כעיר מסחרית, שמכילה מאות אלפי עובדים מדי יום.

מהם השיקולים שיש לפני לקחת בחשבון לפני רכישת קרקע?

רגע לפני שתחליטו ללכת על זה ותחתמו על עסקת מגרשים למכירה בראשון לציון, חשוב לבדוק שההשקעה משתלמת. כדי לוודא זאת יש לעקוב אחר מספר מאפיינים של הקרקע: ראשית, מהו ייעוד הקרקע? אם הקרקע היא קרקע חקלאית, יש לבדוק שהיא עתידה לעבור הפשרה בעתיד בנראה לעין – בעוד אם הקרקע היא קרקע מסחרית, תוכלו לרכוש אותה בבטחה ולהקים בה את הפרויקט המבוקש. שנית, מהו מצב הקרקע? במידה והקרקע מכילה נכס קיים, מכשול בירוקרטי או חלוקה עם יזם נוסף, ייתכן והמיזם שלכם לא יאושר ולכן היא לא מהווה השקעה מוצלחת. לבסוף, בדקו מהן עלויות הקרקע ועלויות הפיתוח הצפויות לכם מול שווי הפרויקט בשוק המקומי, כדי לוודא שמדובר בהשקעה משתלמת.

צוות חברת גיל י. לוי עומד לרשותכם!

גיל י. לוי הוא מתווך נדל"ן מקצועי בעל ידע וניסיון רב בתחום הנדל"ן המסחרי. חברת התיווך מתמחה באיתור ושיווק מבני תעשייה למכירה והשכרה, מגרשים למכירה, קרקעות להשקעה ולהקמת מבנים תעשייתיים כמו מחסנים, מרכזי הפצה, מוסכים ומפעלים.

הצוות המנוסה של גיל י. לוי מלווה באופן צמוד יזמים מתחילים או מנוסים המעוניינים לבצע השקעות נדל"ן בראשון לציון והסביבה, השירות ניתן בכל הארץ. כדי להשקיע נכון במגרשים למכירה בראשון לציון חשוב לקבל ייעוץ וליווי מקצועי צמוד, קיימים שיקולים רבים בהם יש להתחשב כאשר בוחרים מגרשים למכירה לצורך בנייה והקמת מבני תעשייה, ואנחנו כאן כדי לסייע לכם עם בנק נכסים גדול ומגוון.

מאגר מגרשים למכירה בראשל"צ

חברת גיל י. לוי מנהלת מאגר גדול ומגוון של מגרשים וקרקעות למכירה בראשון לציון והסביבה. באתר תוכלו לאתר בקלות מגרש המיועד לבנייה ומבחר קרקעות המיועדות להקמת מבני תעשייה מסחריים. מומלץ לעיין במגרשים השונים שאנחנו משווקים באמצעות האתר, ברשותנו מגרשים נוספים למכירה בראשון לציון ולכן גם אם לא מצאתם מגרש באתר צרו איתנו קשר ואנחנו נסייע לכם לאתר מגרש למכירה העונה על הצרכים שלכם.

בין אם אתם מחפשים קרקע למכירה בראשון לציון לצרכי השקעה, או מגרשים לבניה עצמית בראשון לציון, אנו עומדים לרשותכם. הנכם מוזמנים להיעזר במאגר הנרחב שלנו כדי לאתר קרקע להשקעה בראשון לציון, בין אם מסחרית, תעשייתית או פרטית. אנו נעזור לכם בכל השלבים של רכישת קרקע בראשון לציון החל באיתורה, דרך בדיקות משפטיות ועד לביצוע העסקה עצמה. לחברתנו ניסיון רב שנים וקשרים ענפים, אותם אנו מעמידים לרשות לקוחות, התורמים למזעור סיכונים בעסקאות אלו, למניעת הוצאות מיותרות, להקטנה של טרדות בירוקרטיות ולשקט נפשי לכל אורך הדרך.

למידע נוסף ולאיתור מגרש למכירה בראשון לציון – התקשרו עכשיו לחברת הבוטיק גיל י. לוי או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

 

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.