מגרשים למכירה

מאגר מגרשי תעשייה למכירה

אם אתם מחפשים מגרש מסחרי למכירה, אתם בטח כבר יודעים שלמצוא את המגרש המדויק, במיקום שאתם רוצים ובתקציב שלכם – זאת בכלל לא משימה פשוטה!

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
לפניכם מאגר מגרשים תעשייתיים למכירה באזורי התעשייה המובילים בישראל,
אם אתם צריכים עזרה למצוא את המגרש המושלם עבורכם, צרו קשר ונשמח לייעץ ולעזור!

מגרש למכירה בעידן הנגב

מגרש תעשייה למכירה בבית שמש

מבנה תעשייה חדש להשכרה באזור תעשייה אריאל 2,500 מר

מבנה תעשייה כ 700 מ"ר למכירה בחולון

מגרש תעשייה למכירה ברחובות 4.5 דונם

מגרש תעשיה למכירה בקריית מלאכי

למכירה מגרש תעשיה בקרית גת

מגרש – קרקע לתעשייה אחסנה ולוגיסטיקה למכירה במודיעין עד 45 דונם

מגרשים למכירה בפריסה ארצית

בין אם אתם מחפשים קרקע מסחרית למכירה או מגרש להשקעה, אצלנו תוכלו למצוא מגרשים למכירה במקומות המבוקשים בארץ.
אם יש לכם מיקום ספציפי שאתם נעולים עליו, בחרו אותו מהרשימה שלפניכם, ותקבלו רשימת מגרשים למכירה במיקום המדויק שרציתם.

[תמונת אווירה – 200] – גיל י לוי

מגרשים למכירה באיזור תעשיה ברקן

מוצאים לכם את המגרש המושלם

אנו מתמחים באיתור מגרשים למכירה במרכז הארץ ובפריסה ארצית למבני תעשייה ומסחר, מעוניינים להקים עסק חדש? או לרכוש מגרש להשקעה? אנו מציעים שירות מהיר ויעיל של איתור מגרשי תעשייה למכירה בהתאם לצרכים והיעדים שלכם.

מגרשים וקרקעות למכירה מאגר שטחים במיקומים אטרקטיביים

איתור מגרשים למכירה להקמת מבני תעשיה – תוך התאמה מלאה לכל הצרכים הספציפיים של הלקוח:

מגרשים למכירה החל משטח של 7,00 מ"ר ומעלה. ייעוץ מקצועי לצורך איתור מגרש למכירה המותאם לאופי הפעילות של הלקוח, תוך הקפדה על עמידה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי התעשייה ברחבי הארץ.

"בנק" קרקעות  גדול ומגוון הכולל מבחר של מגרשים למכירה בהתמחות למבני תעשייה

ייעוץ מקצועי מקדים על אזורי תעשייה ברחבי הארץ שבהם מוצעים מגרשים למכירה והקמת מבני תעשיה בתעריפים זולים יותר (הן מבחינת הרכישה עצמה והן מבחינת עלויות הארנונה למ"ר), וגם על אזורי תעשייה שבהם מוצעות הטבות שונות מטעם המדינה. שיתופי פעולה עם גורמים מרכזיים בתחום הנדל"ן המסחרי, ביניהם חברות בנייה, קבלנים, שמאים ועורכי דין – במטרה להעניק לכל לקוח מידע חם על מבחר אפשרויות לרכישת הקרקע. איתור מגרשים למכירה במרכז בשפלה ובדרום בדגש על אזורי תעשייה נבחרים בארץ, ביניהם שהם, חבל מודיעין, חולון, יבנה, רחובות, אשדוד, ראשון-לציון, פתח-תקוה ועוד.

פנו אלינו ללא כל התחייבות – ותקבלו הדרכה, ייעוץ ושירות מקצועיים.

שאלות נפוצות

מדוע יזמים ובעלי חברות בוחרים לחפש מגרשים למכירה ולא להישאר במודל השכרת מגרשים? התשובה בנויה מכמה שיקולים. רכישת מגרש למכירה, לפני הכל, מאפשרת ליזם להשקיע בנכס מבוקש ולהעלות את ערכו עם השנים, כך שיפיק תשואה נאה בעת מכירתו ויספק הכנסה שוטפת לאורך השנים. לצד זאת, מגרשים למכירה מתאימים גם לבעלי עסקים שמחפשים מקום להציב בו מבנה, מפעל או בית עסק. רכישת מגרש שאינו בנוי עדיין, או מגרש עם בניין שיעבור במלואו לרשותכם, תאפשר ביצוע הליך בנייה יסודי שיותאם בדיוק מוחלט לצרכי החברה שלכם. ולבסוף, רכישת מגרש מעניקה לבעלי עסקים יציבות למשך עשרות השנים הבאות – מאחר ואין יותר צורך להעביר את העסק למקום חדש.

כמו בכל עסקת נדל"ן או השקעה, גם בהליך של רכישת קרקעות למכירה עלולים להתגלות סיכונים. הסיכון הראשון ברכישה טמון בבחירת מיקום הקרקע למכירה: אם היא נמצאת באזור לא מוצלח – במקום לא נגיש, באזור נידח, באזור מנותק או במקום לא מבוקש – ערך המגרש והפרויקט עשויים לרדת עם הזמן, במקום לעלות, והמשקיע בקרקע יפסיד סכומי כסף גדולים. בשביל להימנע מסיכון זה חשוב לבחור את המגרש ואת הפרויקט בזהירות ולהתייעץ לאורך הדרך עם מומחה לנדל"ן תעשייתי. הסיכון השני שעשוי לפגום בהליך רכישת קרקע הוא היתקלות בקשיים בירוקרטיים. קרקעות תעשייתיות רבות סובלות מהגבלות בנייה או מהקפאה. לפני הרכישה חיוני לבדוק יחד עם מומחים בתחום שהקרקע מוכנה לביצוע תהליכי ההקמה הרצויים, כדי לא להיכנס להליך הפשרה ארוך ומסובך.

כשניגשים למעמד החתימה על רכישת מגרש להשקעה עשויות "לצוץ" הוצאות נוספות, שכדאי לקחת בחשבון עוד לפני שמתחילים את התהליך. ההוצאה הראשונה שמתווספת לרכישת מגרש היא תשלום מיסים – מס שבח, היטלי פיתוח לרשויות המקומיות לביצוע תשתיות ומסים נוספים – בהתאם למצב הקרקע ולערכה. נוסף להוצאות המיסים, יתווספו לעסקה עלויות הטיפול בה: התשלום לעורך דין שילווה את העסקה ויוודא שהכל מתבצע באופן תקין, התשלום למתווכי הנדל"ן שיסייעו במציאת המגרש ובהקמת העסקה, עלויות ייעוץ לביצוע העסקה (במידת הצורך) והתשלום לשמאים להערכה מדויקת של שווי הקרקע, המבנים והמתקנים הכלולים בעסקה. את כל העלויות האלו יש לחשב מראש ולקחת בחשבון לפני רכישת המגרש.

מחירי קרקעות להשקעה ינועו לרוב בין טווח רחב של כ-1,000-20,000 ש"ח למטר רבוע. במה תלויים המחירים? קודם כל, ככל שהקרקע רחבה יותר כך המחיר למ"ר יירד. לצד זאת, קרקעות שנמצאות במצב פיתוח מתקדם – מכילות מבנה, יסודות לבנייה או תשתיות – מחירן יהיה גבוה יותר מאחר והן דורשות פחות עבודה כדי להביאן למצב של תפקוד מלא. בנוסף, ייעוד הקרקע ישפיע גם הוא על המחיר: אם הקרקע מיועדת לבנייה מיידית היא תעלה יותר מאשר קרקע שעדיין לא הופשרה לבנייה או שאינה מחזיקה בהיתרי הבנייה הרצויים. את כל הגורמים האלו יש לשקלל אל מול מיקום הקרקע, עליית הערך שלה והתשואה שהיא צפויה להפיק: קרקע שממוקמת במיקום אטרקטיבי במרכז תעלה יותר אך גם ערך המיזם שייבנה עליה גדול יותר.

מחפשים מגרשים להשקעה? חברת גיל י. לוי, שירותי תיווך לעסקים, עומדת לרשותכם עם ניסיון רב בתחום ומאגר גדול של מגרשי תעשייה להשקעה. החברה מתמחה בתיווך מגרשים למבני תעשייה – חלקם מגרשים שעדיין לא נבנו וחלקם מגרשים עליהם כבר נמצאים מבני תעשייה המיועדים למטרות שונות. לצדם, תמצאו באתר גיל י. לוי גם מגרשים לתעשייה, מגרשים שעומדים לפני הפשרה, מגרשים למלאכה ומגרשים לאחסנה. החברה מתמחה באיתור מגרשי תעשייה שנמצאים במיקומים אטרקטיביים, קרובים לתחבורה ציבורית ומאפשרים ניהול צוות עובדים שיימצא במקום. לצד סיוע בבחירת המגרש תקבלו גם הכוונה צמודה בנוגע להליכים הבירוקרטיים הנדרשים לרכישת המגרש, וייעוץ בנוגע לקבלת הטבות מדינה שונות.

ליווי לכל אורך הדרך

בין אם אתם מחפשים מגרשים למכירה במושבים בשפלה, מגרשים למכירה במושבים במרכז, או מגרשים לבניה דרום, חברתנו עומדת לרשותכם. לצד המאגר העשיר של קרקע למכירה בדרום ובמרכז, אנו נלווה אתכם בכל השלבים וההתלבטויות בבחינת קרקע לבניה למכירה או קרקע להשקעה. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם מבצעים את ההחלטה הנכונה ביותר, בהתאם למטרות, לצרכים ולמסגרת התקציב העומדת לרשותכם. לפרטים נוספים ולקבלת סיוע מקצועי בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-6835365.

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.