מגרשים למכירה במרכז

מגרשים וקרקעות למכירה במרכז

מחפשים מגרשים למכירה במרכז הארץ במיקומים אטרקטיביים? מעוניינים במגרש לבניה באזור המרכז המתאים להקמת מבנה להשקעה בנדל"ן מסחרי או להעברת המפעל או המרלו"ג שלכם? כאן תוכל למצוא מגרשים וקרקעות למכירה באזור המרכז.

מגרש 3 דונם למכירה בחולון באזור התעשייה

מגרש תעשייה למכירה בלוד

מגרש תעשייה למכירה במרכז

למכירה 3.5 דונם מגרש תעשייה בצריפין

מגרש 3 דונם למכירה עבור מוסך במרכז הארץ

איתור מגרשים למכירה במרכז עם  GYL

צוות חברת GYL מתמחה באיתור ושיווק מגרשים למכירה לצורך השקעות נדל"ן, אנחנו משווקים מגרשים בכל גודל ולכל למטרה, וברשותנו בנק מגרשים גדול ומגוון באזורים המבוקשים ביותר במרכז הארץ.

 

מדוע כדאי לכם לעבוד דווקא איתנו ?

חברת גיל י.לוי מתמחה שנים בשוק הנדל"ן בישראל . בידינו ניסיון רב שיפעל לטובתך. אנו מתמחים במיוחד באיתור מגרשים, מבנים לתעשיה ומחסנים גדולים. אנו מעניקים ייעוץ מתוך ראיה כוללת ובקיאות בחוקי הנדל"ן וכן בחוקי העזר של הוועדות בערים ומועצות מקומיות. המוניטין, הידע והניסיון כולם מתגייסים לשמור על הצרכים שלכם. אלו גם מעניקים לנו יתרון להתאים עבורכם את הקרקע  אותה אתם מחפשים לרכוש.

 

מי אנחנו?

אנו חברת בוטיק מובילה לתיווך לעסקים המתמחה באיתור ושיווק מבני תעשיה למכירה או להשכרה, מגרשים לבניה, קרקעות המיועדות לשימוש תעשייתי, ובליווי מקצועי של יזמים ומשקיעים בתחום הנדל"ן המסחרי.

פיתחנו ויזמנו שיתופי פעולה עם מיטב חברות הבנייה וסוכנויות התיווך במשק כדי לאתר עבורכם מגרשים למכירה במרכז אשר יתאימו לצרכים הייחודיים שלכם. הידע הרב והניסיון העשיר שצברנו בתחום הנדל"ן המסחרי מאפשר לנו לאתר את המגרשים האטרקטיביים ביותר ולסייע לכם לקבל החלטות נכונות ומשתלמות כלכלית.

רכישת מגרש דרכנו מבטיחה לכם תשואה גבוהה, זו השקעה מצוינת לטווח הארוך ואתם יכולים להקים מבני תעשייה בהתאם לייעוד הקרקע כדי להשכיר אותם לאחרים או לצורך העברת והפעלת העסק שלכם. אנחנו יכולים לסייע לכם לאתר מגרשים למכירה באזורי ביקוש בכל אזור המרכז, ובאמצעות הקשרים שלנו תוכלו לקבל סיוע משפטי על ידי עורך דין נדל"ן מנוסה, ייעוץ משמאים והצעות משתלמות מחברות בנייה כדי להקים מבני תעשייה בשטח.

 

מאגר קרקעות ומגרשים למכירה במרכז

אנחנו מנהלים מאגר גדול ועדכני של מגרשים למכירה במרכז, ומציעים קרקעות במגוון גדלים ובמיקומים האטרקטיביים ביותר. כאן באתר תוכלו למצוא רשימה של מגרשים במרכז הארץ המיועדים לתעשייה ולאחסנה, מומלץ לעיין בפרטי המגרש הכוללים מידע חשוב עבורכם כמו גודל הקרקע, ייעודו, מיקום מדויק, תמונה, מחיר מבוקש ופרטים נוספים.

 

דברים שחשוב לדעת על מגרשים לבניה במרכז

כידוע, שטח לבניה במרכז הינו מצרך נדיר בימים אלו עקב עתודות הקרקע הנמוכות. מצב זה מתבטא בנדידה של עסקים וחברות לעבר מעגלים רחוקים יותר בעודם מחפשים מגרשים לבניה למכירה. יחד עם זאת, עדיין קיימים בעלי קרקעות המציעים שטחים למכירה במרכז עבור מי שהממון מצוי בכיסו.

כמובן שבמקום לקנות מגרש לבניה של מחסן, מרלו"ג, מפעל או כל מבנה מסחרי ותעשייתי אחר, אפשר גם לשקול את אפשרות ההשכרה. ההחלטה על רכישה או השכרה תלויה בשיקולים רבים. לדוגמא, רכישה של נכס מאפשרת ליזמים ליהנות מעליית ערכו לאורך השנים, כלומר מתשואות המופקות בעת המכירה, בין אם הוקם מבנה על גבי השטח ובין אם לאו. כמו כן, כאשר רוכשים מגרש שאין עליו מבנים, או אף מגרש שקיימים עליו מבנים במצב מסוים, ניתן להיכנס להליכי בנייה המותאמים בצורה מדויקת לחברה. וכמובן, כאשר המגרש נרגש ולא מושכר מתקבלת יציבות ושקט תעשייתי לשנים ארוכות שכן לא צריך להעביר את המחסן, המפעל או בית העסק למיקום חדש.

 

סיכונים ברכישה של מגרשים לבניה

מאידך, אם אתם מחפשים מודעות למכירה מגרש לבניה מיידית, חשוב כמובן לקחת בחשבון את הסיכונים, שהינם גבוהים בהרבה ביחס להשכרה. כל מי שעוסק במכירת מגרשים לבניה יודע שהסיכונים קשורים למשל במיקום הקרקע, שכן מיקום לא מוצלח עלול להתבטא בהמשך בבעיות תפעוליות, בירידה של ערך הנכס וכדומה – ומכאן בהפסדים משמעותיים. על כן, ברור שישנה חשיבות עליונה לבחירה זהירה של המגרש תוך התייעצות עם מומחים בתחום הנדל"ן התעשייתי.

בנוסף, ישנם קשיים בירוקרטיים העלולים לפגום בכדאיות ובהתנהלות העסקה. לא פעם קרקעות מסחריות ותעשייתיות סובלות מבעיות כמו צווי הקפאה ומגבלות בנייה, ולכן ישנה חשיבות גדולה לבחינת כלל המצב התכנוני, הרישומי והמשפטי של הנכס האמור, על מנת שלא למצוא את עצמכם בפני תהליכי הפשרה ממושכים שלא מאפשרים התקדמות לפי לו"ז סביר.

 

כמה עולים מגרשים לבניה?

כמובן שלשאלה הזו אין תשובה אחת ויחידה. היא מושפעת בין היתר מגודלו של המגרש, ממצב הפיתוח שלו כגון מבנים קיימים, תשתיות ויסודות, וכן ייעוד הקרקע – לבנייה מיידית, מופשרת ללא היתרים, או לא מופשרת בכלל בשלב זה. לכך מצטרף כמובן מיקום המגרש, שככל שהוא יותר אטרקטיבי כך יהיה יקר יותר, וישנה עוד שורה ארוכה של גורמים נוספים. אכן, ההבדלים יכולים להגיע בקלות למיליוני שקלים ולפיכך יש לבחון היטב את סוגיית העלויות, המיסוי ושאר ההוצאות אל מול ההזדמנות העסקית וצרכי החברה.

למידע נוסף ולייעוץ התקשרו עכשיו לחברת GYL או השאירו פרטים ליצירת קשר באתר ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה משתלמת. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-6835365.

 

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.