מחסנים לוגיסטים להשכרה

מצאו מחסן לוגיסטי להשכרה - שמתאים בול לצרכים שלכם

למצוא מרלו"ג להשכרה באזור הנכון, בגודל המדויק ובתקציב מתאים – זאת לא משימה פשוטה.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לפניכם מאגר מחסנים לוגיסטיים להשכרה באזורי התעשייה המובילים בישראל.
אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ חינם וללא התחייבות, ונעזור לכם למצוא את המחסן המושלם עבורכם. 

מבנה תעשייה להשכרה בקיבוץ 15,000 מ"ר

מבנה תעשייה – מחסן להשכרה בלוד 3,100 מ"ר

מחסן לוגיסטי להשכרה בצריפין

מחסן להשכרה בבקעת הירדן החל מ 5,000 מ"ר

מחסן לוגיסטי ענק בגודל של כ-7,400 מ"ר להשכרה ביבנה

מבנה תעשייה 5,000 מ"ר להשכרה בבית שמש

מחסן לוגיסטי להשכרה ליד קרית גת

מרכז לוגיסטי חדיש להשכרה באזור אשדוד

בחרו מחסן לוגיסטי להשכרה לפי אזור בארץ

אם אתם מחפשים מחסן לוגיסטי להשכרה באזור תעשייה ספציפי, בחרו את האזור שאתם רוצים ותקבלו רשימת מחסנים לוגיסטיים להשכרה במיקום המבוקש.

מי אנחנו?

חברת גיל י. לוי היא חברת בוטיק לשירותי תיווך לעסקים המתמחה באיתור ושיווק מבני תעשייה ומגרשים למכירה ולהשכרה. אנחנו מספקים שירות מקצועי לכל הלקוחות מהמגזר העסקי ויש לנו שיתופי פעולה עם חברות ויזמי בנייה בכל הארץ, משרדי תיווך ומנהלות של פארקי תעשייה.

השירות שלנו מבוסס על ידע רב וניסיון עשיר שרכשנו לאורך השנים, אנחנו מציעים פתרון הוליסטי ללקוח, ומעבר לאיתור מרכז הפצה, מחסן לוגיסטי, מרלו"ג או מבנה תעשייה אחר, אנו מציעים שירותים נלווים כמו שמאי מקרקעין, עורכי דין מנוסים, אדריכלים, מעצבים, קבלנים ועוד.

מאגר מחסנים לוגיסטיים להשכרה - מה חדש בשוק?

אנחנו מחזיקים מאגר גדול ומעודכן של מחסנים לוגיסטים להשכרה בכל הארץ, במגוון רחב של גדלים וסוגי מבנים. דרכנו תוכלו לאתר בקלות מרלו"ג להשכרה או מרכז הפצה עם תשתיות מודרניות, במיקום קרוב לצירי תחבורה ראשיים, עם פתח גדול לפריקה ולטעינה, ובטווח רחב של מחירים.

מה תוכלו למצוא באתר GYL?

באתר תמצאו רשימה של מחסנים לוגיסטיים, האנגר להשכרה במיקומים מרכזיים, מרלו"גים להשכרה עם תשתיות מודרניות בגדלים שונים ומגוון מבני אחסנה נוספים. יש לנו מחסנים לוגיסטיים להשכרה שאנחנו משווקים מתחת לרדאר, ונשמח לסייע לכם לבחור את המחסן או המרלו"ג המתאים ביותר עבורכם.

לייעוץ ולאיתור מרכז הפצה, מרלו"ג, האנגר או מחסנים לוגיסטיים להשכרה – צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם!

מצאו מרלו"ג להשכרה שמתאים בול לצרכים שלכם

חברנתו עוזרת לעסקים בכל הגדלים למצוא מרלו"גים להשכרה ברחבי הארץ. אם אתם מחפשים מחסנים לוגיסטיים להשכרה במיקום מרכזי ומבוקש או רוצים להעביר את המחסן הלוגיסטי שלכם למרכז הפצה מודרני עם תשתיות מתקדמות, אנו יכולים לעזור לכם למצוא מקום שיתאים לתקציב שלכם, יהיה מדויק לצרכים שלכם, ויהיה ממוקם איפה שהכי נוח לכם.

חברתנו מתמחה באיתור ושיווק מחסנים להשכרה ומרכזים לוגיסטיים להשכרה בכל הארץ, במיקומים המבוקשים והאיכותיים ביותר. אנחנו מנהלים מאגר גדול של מחסנים לוגיסטיים להשכרה ולמכירה, אם לא תמצאו באתר מרכז הפצה או מחסן לוגיסטי העונה לצרכים שלכם אל תהססו להתקשר אלינו ואנחנו נאתר מרכזים לוגיסטיים המתאימים לצרכים ולתקציב שלכם!

​מאמרים בנושא מחסני תעשיה

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.