אחסון לעסקים: הפתרון האולטימטיבי לצרכי העסק

אחסון לעסקים

תוכן עניינים

אחסון לעסקים יכול לספק מענה לסוגים שונים של צרכים מסחריים, יצרניים ומקצועיים. עסקים מסוימים עשויים להזדקק לפתרונות לצורך אחסון מסמכים וניירת, למקום נוח לאחסון ציוד הדרוש לעבודה היומיומית או מרחב ייעודי המאפשר ניהול מיטבי של המלאי הקיים. 

באופן טבעי פתרונות אלה יכולים להתאים למגוון רחב של תחומים, בין אם אתם משווקים מוצרים באופן מקוון, מציעים שירותי אינסטלציה ושיפוצים, או אם אתם עורכי דין או בעלי מוסך. שירותי אחסון מתקדמים ומותאמים אישית יאפשרו לכם ליהנות מיעילות מרבית וארגון ברמה גבוהה מאוד, לכל אורך הדרך.

היתרונות של אחסון לעסקים

1 – הרבה יותר מקום

עסקים רבים זקוקים למענה נרחב לאחסון ניירת, ציוד, חומרי גלם ומלאי. פתרונות אחסון לעסקים יכולים לענות היטב על צרכים אלה. כך תוכלו למצוא בקלות את כל מה שהעסק שלכם זקוק לו, וליהנות מסדר מקסימלי ומגישה נוחה מאוד. יתרה מכך, פתרונות אלה יפנו את המקום הדרוש לכך בשטח העבודה עצמו, למשל במשרד, בחנות או במפעל.

2 – מחיר וחיסכון בעלויות

השכרת מחסן ופתרונות אחסון אחרים לעסקים היא דרך זולה להבטיח את תקינות העבודה ואת היעילות שלכם. כך תוכלו לצמצם עלויות על נזקים שונים, לחסוך זמן עבודה רב ולהשקיע את האנרגיה והמשאבים במקומות הנכונים. יתרה מכך, פתרונות אחסון בהחלט יכולים לחסוך לא מעט בהשוואה לפתרונות אחרים, כמו העברת הפעילות העסקית כולה למקום גדול יותר.

3 – לוגיסטיקה פשוטה וניהול יעיל

השכרת שטח אחסון לעסקים מאפשרת לכם לדעת בדיוק איפה נמצא כל דבר, בכל רגע נתון. הדבר מקל במיוחד כאשר יש צורך לשלוף מסמך מהארכיון, או כאשר מתקבלת הזמנה חדשה המחייבת ניהול מדויק של המלאי ושל הוצאת משלוחים ללקוחות.

4 – גמישות מרבית

בהתאם למאפיינים ולדרישות העסק שלכם, תוכלו לבחור פתרונות אחסון בסוגים ובגדלים משתנים. כך תוכלו לבחור את המענה האידאלי לצרכים הייחודיים שלכם, ולכל שינוי אפשרי בהמשך, למשל במקרים בהם העסק גדל וסל המוצרים אף הוא מתרחב.

5 – נוחות מקסימלית

כמעט כל פתרון אחסון שתוכלו להעלות בדעתכם יציע גישה נוחה מאוד לכל הציוד והמלאי. בדרך זו יהיה לכם קל לתפעל את העסק בזמן ובקצב שלכם, ואף לעשות זאת באופן פשוט ונוח. בנוסף לכך, עסקים שפועלים על שירות משלוחים וזקוקים לגישה נוחה לרכבים יוכלו לאתר מרלו"גים שמתאימים בדיוק לצרכים אלה.

6 – אבטחה והגנה

פתרונות אחסון שונים מצוידים בנוסף במערכות אבטחה מתקדמות, אליהן ניתן להוסיף גם שירותי ניטור. כך תוכלו להבטיח לעצמכם הגנה טובה על כל הרכוש והמלאי של העסק.

איזה עסקים זקוקים לשירותי אחסון חיצוניים

איזה עסקים זקוקים לשירותי אחסון חיצוניים?

 • משרדים מקצועיים: עורכי דין, אדריכלים, רואי חשבון ובעלי משרדים מקצועיים אחרים נדרשים לאחסן מסמכים, ציוד משרדי ועזרים רבים אחרים באופן מאורגן ככל האפשר. הם אף נדרשים על פי חוק לשמור על תיעודים במשך שבע שנים.
 • מסעדות וחברות קייטרינג: עסקים אלה צריכים לאחסן חומרי גלם ומזון, במקרים רבים אף בטמפרטורה מתאימה. זאת בנוסף לאחסון של ציוד וכלי עבודה.

אם אתם מחפשים מפעל מזון להשכרה, צרו קשר ונעזור לכם למצוא את המקום שלכם!

 • חנויות קמעונאיות: לצד הסחורה המוצגת על גבי המדפים נדרש לא פעם אחסון מסודר ונגיש של מלאי נוסף ומוצרים עונתיים, ואף ציוד משרדי המשרת את עובדי החנות.
 • קבלני שירות לבית: גם קבלנים, בדומה לאנשי מקצוע רבים אחרים, זקוקים לפתרון אידיאלי שיאפשר לשמור על כל הציוד והחומרים באופן בטוח, תוך הבטחת נגישות מרבית.
 • יצרנים: עסקים בתחומי הייצור השונים צריכים לאחסן חומרי גלם וכלי עבודה, וכן מוצרים המיועדים למשלוח והפצה.
 • מוכרים עצמאיים ונציגי מכירות: בנוסף למוצרים הנמכרים יש צורך באחסון של ציוד משרדי וחומרי פרסום באופן שיהפוך את סביבת העבודה היומיומית לנוחה הרבה יותר.
 • סוכני נדל"ן: ריהוט ואביזרים נלווים הם חלק בלתי נפרד מהציוד המשמש סוכנים בתחום הנדל"ן, ולכן חשוב כי יערכו מבעוד מועד עם פתרון אחסון חכם.
סוגי אחסון לעסקים

סוגי אחסון לעסקים

חשוב להבדיל בין סוגים שונים של פתרונות אחסון לעסקים, שיכולים להתאים לעסקים מסוגים שונים, עם צרכים ייחודיים משלהם.

 • מתקני אחסון עצמי לעסקים: מתקנים אלו מאפשרים גישה עצמאית וקלה לציוד, למוצרים ולחומרים.
 • יחידות אחסון עסקיות: מותאמות לצרכים ספציפיים, למשל למטרות אחסון מסמכים, חומרים או מוצרים מסוימים.
 • אחסון מסמכים: מתקנים מיוחדים לשמירה ולניהול ארכיון של מסמכים חשובים באופן שיגן על הניירת העסקית ויאפשר גם גישה נוחה לכל מסמך, בכל זמן.
 • מחסנים לוגיסטיים: מתאימים במיוחד עבור עסקים הזקוקים לפתרונות אחסון גדולים יותר, כמו לדוגמה, חברות שליחויות, רשתות גדולות (בתי מרקחת, סופרים, וכו'), גופים ממשלתיים (משטרת ישראל לדוגמה), חנויות איקומרס, ועוד ועוד.

ככה נראה אחד מהמחסנים הלוגיסטים של נייק:

אם אתם מחפשים מחסנים לוגיסטים למכירה או השכרה, אנו בחברת GYL נשמח לעזור לכם למצוא את המקום המושלם לעסק שלכם, צרו קשר עוד היום.

מה חשוב לבדוק לפני בחירת מקום לאחסון עבור העסק שלכם

מה חשוב לבדוק לפני בחירת מקום לאחסון עבור העסק שלכם?

 • גישה נוחה ושעות גישה נרחבות: חשוב לוודא שתוכלו לגשת לציוד שלכם בכל עת שתצטרכו.
 • ניקיון ותחזוקה שוטפת: מתקנים נקיים ומתוחזקים הם חיוניים כדי להבטיח שמירה על הציוד והמוצרים.
 • ביטחון: מערכות אבטחה מתקדמות וניטור כדי להבטיח את בטחון הרכוש שלכם, הן כאשר אתם נמצאים בבית העסק, והן מחוץ לשעות העבודה המקובלות.
 • בקרת טמפרטורה: חשוב לעסקים הדורשים שמירה על טמפרטורה קבועה, כדוגמת עסקים מתחומי המזון והתרופות.
 • הגנה מתנאי מזג האוויר: חשוב לוודא כי המתקן והציוד שלכם מוגנים היטב מפני תנאי מזג האוויר בכלל, ובוודאי מתנאים קיצוניים.
 • אפשרות לאחסון רכבים: חשוב לעסקים הזקוקים לאחסון רכבים וציוד גדול, כדוגמת עסקים שמבצעים משלוחים לנקודות הפצה או למשתמשי קצה.
 • אפשרות לניהול חשבון דיגיטלי: ניהול חשבון מקוון יכול להקל על ניהול האחסון.
 • גישה לציוד הובלה: חשוב לוודא שיש גישה לציוד הובלה כמו עגלות ומלגזות.

שאלות נפוצות

האם אפשר לנהל עסק מתוך יחידת אחסון?

בהרבה מן המקרים כן, אך התשובה לשאלה זו תלויה במידה רבה בחוקים ובתקנות במקום בו פועל העסק שלכם. 

מה ההבדל בין יחידת אחסון למחסן?

ההבדל המרכזי הוא בגודל שטח האחסון, ומשום כך בהתאמה של פתרונות אלה לסוגים שונים של עסקים. למשל, משרד קטן עשוי להסתפק ביחידות אחסון קטנות יותר, בעוד מחסן גדול עם שטח פנים רחב עשוי להתאים יותר לצרכים תעשייתיים ולעסקים גדולים יותר.

האם יחידת אחסון עסקית היא הוצאה מוכרת?

ברוב המקרים התשובה היא בהחלט כן. פתרונות אחסון נחשבים להוצאות מוכרות לצרכי מס, כחלק מהפעילות העסקית שלכם.

אם אתם מחפשים מבני תעשייה להשכרה עבור העסק שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם באיתור המקום המדויק עבורכם!

שתף את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

הלקוחות שלנו :

צריכים עזרה במציאת נדל"ן מסחרי?

השאירו לי פרטים ואעזור לכם למצוא את הנכס שאתם מחפשים.

​מאמרים באותו נושא

תוכן עניינים

ניווט מהיר לנכסים המובילים שלנו

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.