מגרשים להשכרה במרכז

מגרשים – שטחים להשכרה באזור המרכז

חברתנו מציעה שירות מהיר ויעיל של איתור מגרשי תעשייה למכירה והשכרה ברחבי בכל אזורי הארץ. במידה ולא מצאתם את הנכס המבוקש, הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

לצפייה בנכסים נוספים:

מבני תעשיה להשכרה

מחסנים להשכרה

מחפשים שטח להשכרה במרכז במחירים אטרקטיביים ובמיקומים מיטביים? רוצים שנעזור לכם לאתר מגרש להשכרה במרכז? אם כן, חברתנו מתמחה באיתור מגרשי תעשייה במרכז להשכרה לטווחים משתנים, המיועדים לבניית והקמת מבני תעשייה מסחריים. אנו נעזור לכם לבחון את מגוון השיקולים שיש להביא בחשבון, לבצע את הבדיקות המקדימות, ולבחור את הנכס המתאים ביותר לצרכיכם.

צרו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם למצוא מגרש להשכרה במרכז שיתאים בול לצרכים ולתקציב שלכם!

מגרש תעשייה 3 דונם להשכרה במרכז

מגרש תעשייה להשכרה כולל מבנה ברמלה

מגרש תעשייה להשכרה בלוד

ביקוש למגרשים מסחריים להשכרה באזור המרכז

כידוע, אזור באזור המרכז מתרכזת מרבית האוכלוסייה בישראל וכך גם מרבית בתי העסק, ומטבע הדברים יש באזור אזורי תעשייה ומסחר חיוניים. מטבע הדברים, המיקום האידיאלי של אזור זה מוביל לביקוש גבוה מצד חברות מכל מגזרי המשק, המעוניינות לשפר את שרשרת האספקה. אכן, הקרבה לריכוזי אוכלוסיה מאפשרת לבנות מרכזי הפצה ומרלו"גים בסמוך לנקודות המכירה, וכך להביא לשילוחים מהירים בזמנים קצרים, תוך חיסכון בעלויות השינוע במידה והמחסן הלוגיסטי נמצא גם בסמוך לנקודת הייצור.

אין ספק שמחסנים ומפעלים המצויים בפתח תקווה, ראשון לציון וכדומה, נהנים מיתרון משמעותי על פני מתחרים. יחד עם זאת, הביקוש הגבוה משמעו גם שהמחירים ממשיכים לטפס, ואכן עלויות ההשכרה של מגרשים תעשייתיים במרכז עולות מדי שנה, וגם הארנונה גבוהה למדי ביחס למעגלים השני והשלישי מבחינת הקרבה למרכז. על כן, את ההשכרה של מגרש במרכז יש לבצע תוך בחינה מדוקדקת של היתרונות לעומת העלויות, המורכבות ממספר פרמטרים, ולקבל את ההחלטה לפי שיקולי עלות תועלת, לפי מסגרת התקציב ולפי שורה ארוכה של היבטים נוספים.

השכרה או רכישה של מגרש

אין ספק שהמיקום בלב הארץ והקרבה לצירי תחבורה מרכזיים, הופכים את המגרשים להשכרה במרכז לאידיאליים, למשל מבחינת הנגישות לעובדים, ומבחינת הבטחת המיקום המרכזי לכמה שנים קדימה בהתאם לאסטרטגיה של החברה. בדיוק מסיבה זו קיימת לא פעם ההתלבטות בין מכירה והשכרה של מגרש, וחברתנו המציעה גם מאגר עשיר של מגרשים למכירה במרכז, תסייע לכם לבחון את היתרונות, החסרונות והמשמעויות של כל בחירה.

כך למשל, כאשר מחליטים על רכישה של מגרש מקבלים, ביחד עם הזדמנות למיקום מפעל חנות, מחסן או מפעל באזור מסחרי מפותח ומרכזי, גם הזדמנות להשקעה בנכס שערכו יעלה עם השנים. מהצד השני, העלויות של רכישה כזו הינן גבוהות ביותר, ומטבע הדברים החזר ההלוואה יהווה נטל על תזרים המזומנים למספר שנים קדימה. עם זאת, לחברות שיכולות להרשות לעצמן את ההשקעה, זוהי הזדמנות עסקית משתלמת בין אם הן בוחרות לבנות על המגרש את עסקיהן, כגון בניין משרדים, אזור ייצור או מרלו"ג, ובין אם הן מחליטת לבנות נכס להשכרה לגורמים אחרים.

כמובן, כאשר שוכרים מגרש אין צורך להעמיד הון עצמי גדול במיוחד, ואין צורך לפנות למקורות מימון פנימיים או חיצוניים. עם זאת, כמובן שיש לקחת בחשבון את עלויות השכירות והארנונה, וכן הוצאות נוספות הקשורות לניהול ואחזקת המבנה, שירותי שמירה ושירותים נוספים, הוצאות המים, החשמל וכיוצא בזאת.

שיקולים שצריך להתחשב בהם לפני השכרת מגרש במרכז הארץ

לפני שמחליטים להשכיר מגרש תעשייתי מסחרי באזור המרכז יש לבחון שורה ארוכה של פרמטרים. כך למשל, באמצעות פנייה אל וועדת תכנון ובנייה מקומית או אזורית, יש לקבל את התב"ע ולבחון מהו הייעוד של המגרש, אילו מבנים ניתן להקים עליו ואיזו פעילות ניתן לקיים. בנוסף, יש לפנות לרשם המקרקעין ולבדוק בנסח הטאבו את זהות הבעלים, את זכויותיו, האם קיימים שעבודים, עיקולים ואזהרות על השטח, וכן לבדוק האם קיימים חובות שטרם שולמו לרשויות ולגופים שונים – כדי שלא יתגלגלו אליכם. מעבר לכך, יש לבחון את תוכניות הבנייה העתידיות בסביבת המגרש, למתי הן מתוכננות, מה אופיין, במה הן כרוכות, וכיצד הן עשויות להשפיע על ההתנהלות במבנה שמתעתדים להקים.

כמובן שהבדיקה צריכה לקחת בחשבון גם את מאפייני המגרש, לרבות הגודל שלו, תשתיות קיימות ואפשרויות להוספת תשתיות, אחוזי הבנייה המותרים, אילו עסקים פועלים בסמוך, נגישות אל המקום מבחינת צירי תנועה להגעת עובדים, משאיות וכדומה. לכך מצטרפות שורה של בדיקות שיש לבצע מול בעל הנכס, בפרט טווח השכירות המוצע ועלויות השכירות, ולערוך באמצעות עורך דין המתמחה בנדל"ן מסחרי חוזה המבטיח את זכויותיכם – כגון אפשרות ליציאה מוקדמת מהחוזה, אפשרות להארכת החוזה מעבר לתאריך המקורי, מה מוגדר כהפרה יסודית המאפשרת ביטול חוזה, ועוד.

צריכים מגרש להשכרה במרכז? אנו עומדים לרשותכם!

חברתנו מתמחה כאמור באיתור ושיווק של מגרשים להשכרה ולמכירה, המיועדים להקמה של מבני תעשייה כמו מוסכים, מרכזי הפצה, מחסנים ומפעלים. הצוות המנוסה שלנו מעניק לכל לקוח ליווי צמוד ומסתייע בקשרים ענפים עם יזמים, קבלנים וגורמים נוספים ליצירת בנק גדול ומגוון של מגרשים להשכרה ומכירה. מדובר בקרקעות שאנו בוחרים לאור בדיקות רבות שאנו מבצעים. במידה שלא מצאתם את המגרש המבוקש מתוך המאגר שלנו, נשמח לעזור לכם באיתור המגרש המתאים לצרכיכם.

 למידע נוסף ולאיתור מגרש להשכרה במרכז – התקשרו עכשיו לחברת הבוטיק גיל י.לוי או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.