מחסנים להשכרה באזור הדרום

מחסנים להשכרה בדרום

חברתנו מתמחה בשירותי נדל"ן ומציעה שירות מהיר ויעיל של איתור מגרשי תעשייה למכירה והשכרה, מחסנים ומרלוג"ים בכל אזורי הארץ. במידה ולא מצאתם את הנכס המבוקש, הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

 

מבנה תעשייה להשכרה בבאר שבע

מבני תעשייה ומחסנים לוגיסטיים להשכרה בדרום הארץ – אזור שדרות

מבנה תעשייה להשכרה בדרום 1,400 מ"ר

מחסן לוגיסטי להשכרה בצומת מסמיה – יואב

מחסן להשכרה בקרית גת

מרלו"ג להשכרה בדרום 7,000 מ"ר

מחסן לוגיסטי להשכרה בדרום

מבנה תעשייה להשכרה בבאר שבע – עמק שרה

מחסן לוגיסטי להשכרה באזור התעשייה הדרומי באשדוד 1100 מר

להשכרה מבנה תעשייה – מחסן בשדרות

מבנה לוגיסטי – מרלו"ג להשכרה באשקלון

להשכרה מבנה תעשייה 1400 מר בשדרות – שער הנגב

לבדוק היטב את המחסן המוצע

 חברת גיל י.לוי מציעה קשת רחבה של מחסנים להשכרה בדרום, בגדלים ובגבהים שונים, עלויות שכירות וארנונה שונות, תשתיות, חלוקות פנימיות וכיוצא בזאת. יש לנו מאגר עשיר של מחסנים בדרום הארץ שיכולים לשמש כמרכזי הפצה ומרלו"גים, וכן לצרכי אחסון מלאי ועוד. כידוע, אזור הדרום הולך ומתקרב מדי שנה למרכז, כאשר המחירים עודם נמוכים יחסית אך עולים בהתמדה. על כן, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהצטרף לעסקים רבים נוספים שהחליטו להעתיק את המחסן הקיים, או לפתוח מחסן משודרג ומודרני יותר במקביל לקיים, תוך שהם נהנים מקרבה יחסית למרכז ומחירים שעודם סבירים.

יחד עם זאת, בחירה של מחסן להשכרה בדרום אינה עניין של מה בכך, והיא מחייבת שורה ארוכה של בבדיקות. יש להתחיל ברשימה ברורה של צרכיכם מהנכס שאתם מחפשים ולהשוות לנכסים המוצעים, למשל האם שטח המגרש מתאים, האם הגובה תואם לציוד והסחורה שיהיו במחסן, האם ישנה רחבה תפעולית או שיש להכשיר אותה, וכן הלאה. בנוסף, עקב המרחק היחסי מהמרכז יש לבחון את צירי התנועה הקיימים באזור, ואת רמת הנגישות של המחסן לעובדים, למשאיות וכדומה.

בכל מקרה, ברור שאין שוכרים מחסן "על הנייר" אלא מגיעים לשטח ומתרשמים פיזית ממספר מחסנים. בין היתר יש לבחון את המראה והמצב של כל מחסן, ולוודא שהוא באמת מתאים לפעילות המתוכננת או שמא נדרשות התאמות הכרוכות בעלויות נוספות. במידה והחלטתם לשכור מחסן כזה או אחר, יש לבצע צילומים מקיפים שלו סמוך ככל הניתן למועד החתימה על ההסכם, על מנת שלאורך ובתום התקופה לא יוכל המשכיר לבוא אליכם בטענות לגבי נזקים שהתרחשו באחריותכם. כאן אנו מגיעים גם אל חשיבותו של עורך דין מומחה בנדל"ן מסחרי שילווה את עריכת וחתימת חוזה השכירות.

מדוע צריך עורך דין לשכירת מחסנים בדרום
בין אם אתם מחפשים מחסנים להשכרה במושבים בדרום או בערים, חשוב שתדעו כמה דברים. בראש ובראשונה, חשוב מאוד להסתייע בשירותיו של עורך דין מומחה, שכבר ליווה לא מעט עסקאות של מבני תעשייה ומגרשים להשכרה במושבים בדרום. כידוע, השכרת נועדה לשרת את שרשרת האספקה של העסק וצרכים נוספים, והוא עתיד להוות בורג מרכזי בפעילות העסק השוטפת, מול ספקים ולקוחות. זוהי גם הוצאה כספית משמעותית ולכן יש לפנות אל עורך דין שהמומחיות שלו היא בנדל"ן מסחרי, בניגוד לעורך דין מקרקעין המתמחה בדירות למגורים.

לכאורה, ניתן לבחור מחסן להשכרה בדרום ולסגור את העסקה ללא ליווי של עורך דין, אך הליווי נחוץ, משתלם ומונע בעיות. כך למשל, בחוזה השכירות יובאו הסעיפים הסטנדרטיים כגון גובה דמי השכירות, מתי בכל חודש היא תשולם וכיצד. עם זאת, עורך דין מיומן ידאג לכך שהחוזה יבטיח את זכויותיכם ויאפשר מרחב פעולה בעת הצורך, כגון אפשרות להודעת ביטול מוקדמת של החוזה לפני תומו בהודעה מראש, וכן אפשרות להארכה של החוזה מעבר למועד המקורי.

בנוסף, חוזה השכירות יפרט הצהרות של המשכיר לגבי תקינותו של הנכס, ויביא הסברים לגבי מה שנחשב בתור הפרה יסודית. לא מודבר בהגדרה רחבה וגורפת, אלא בפירוט מדויק של מצבים, מעשים או מחדלים שבגינם ניתן לבטל את החוזה, על כל המשתמע מכך. המטרה של פירוט זה היא לא לאפשר למשכיר הנכס לפעול לביטול החוזה סביב כל פעילות המתבצעת במקום לפי רוחו, ובאותו האופן לאפשר לשוכר לבטל את החוזה במידה ונפגעו זכויותיו או יכולתו להשתמש במחסן באופן מהותי.

בדיקות נוספות שיש לבצע
מלבד האמור לעיל, לפני השכרת מחסן במושב או בעיר בדרום, יש לבצע עוד שורה של בדיקות. ראשית, יש לבחון את נסח הטאבו או "תעודת הזהות" של הנכס, המצויה בלשכת רישום המקרקעין. ניתן לגשת ללשכה פיזית או להוציא את הנסח דרך האינטרנט, ובכל מקרה מדובר בפרוצדורה הכרוכה באגרה לא גבוהה. נסח הטאבו מציג מספר פרטים חיוניים, כגון מי הבעלים של הנכס, מהו מבנה הבעלות, אילו זכויות יש לבעלים, האם ישנן מגבלות כגון שעבודים, עיקולים ואזהרות. אין לשכוח כמובן להשוות בין פרטי תעודת הזהות של המשכיר ובין הפרטים האמורים בנסח הטאבו.

מלבד זאת הבדיקות המקדימות צריכות לקחת בחשבון את סיווג הפעילות במחסן, כלומר מה מותר או אסור לעשות בו, ולקבל את התב"ע – תוכנית בניין עיר. התוכנית תאפשר לוודא את התאמת הנכס לשימוש המיועד לו, את אחוזי הבנייה המותרים ומה מתוכנן להתבצע בסביבה הקרובה בקרוב. את התוכנית יש לקבל מוועדת תכנון ובנייה מקומית או אזורית רלוונטית. בנוסף, מלבד אזהרות, שעבודים ועיקולים, יש לוודא שאין כל חובות הרובצים על הנכס, הקשורים לרוב למשכיר הקודם, כגון דמי ניהול, היטלים, ארנונה וכיוצא בזאת. עורך דין מיומן ידאג לכך שבחוזה תופיע התחייבות של המשכיר שאין חובות הידועים לו, ושאם יש כאלו הוא ישא בהם.

למידע נוסף ולאיתור מחסן להשכרה בדרום – התקשרו עכשיו לחברת הבוטיק גיל י. לוי או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

 

לצפייה במחסנים נוספים:

מחסנים באזור מודיעין והסביבה

לניווט מהיר לנכסים פופולריים:

מגרשים למכירה באזור המרכז   *  מבני תעשיה להשכרה

 

מבחר ענק של מבני תעשייה מגרשים ומחסנים לוגיסטיים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם