מבני תעשיה למכירה

מבני תעשיה למכירה בפריסה ארצית

לפניכם מגוון רחב של מבני תעשייה למכירה באזורי התעשייה המבוקשים ביותר בארץ.

אם אתם זקוקים לייעוץ בנושא, צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח למצוא עבורכם את המקום המדויק עבורכם.

מצאו את המקום שלכם לפי אזור

מחסן לוגיסטי למכירה במודיעין

מבנה תעשייה להשכרה בבקעת הירדן החל מ 5,000 מ"ר

מבנה תעשייה למכירה במישור אדומים

מבנה תעשייה להשכרה באריאל

מחסן לוגיסטי להשכרה בדרום

מחסן לוגיסטי למכירה – מרלו"ג למכירה

מבנה תעשייה חדש להשכרה באזור תעשייה אריאל 2,500 מר

מבנה תעשייה כ 700 מ"ר למכירה בחולון

מחפשים מבני תעשיה למכירה? מצאתם.

צריכים לרכוש שטח לשימוש תעשייתי? מחפשים לבנות וצריכים מגרש פנוי או שאתם אינכם מעוניינים להיכנס לתהליך של בניה – רוצים מבנה מוכן שתוכלו להתחיל להשתמש בו להקמת העסק שלכם? אנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים ולנו יש את זה.

מאגר מבני תעשייה למכירה

גיל לוי שירותי תיווך לעסקים הינה חברה המתמחה באיתור מבני תעשייה לכל מטרה – עבור לקוחות המעוניינים להקים עסק חדש, רכישת מבנים לתעשייה לצורך הרחבת עסק קיים או העברת עסק פעיל לאזור אחר בארץ, וכמובן עבור לקוחות המבקשים להפחית בהוצאות ומחפשים מבנה תעשייתי למכירה בעלויות מוזלות.
בנוסף, החברה מציעה שירות מהיר ויעיל של איתור מגרשים המיועדים לשימוש בתחומי התעשייה ואשר מוצעים למכירה או להשכרה ברחבי הארץ – לצורך הקמת מבני תעשייה חדשים.

לאור הניסיון שלנו בתחום והוותק, יש בידינו מאגר שמעודכן באופן שוטף ומכיל אפשרויות רבות לרכישת מבנים לשימוש תעשייתי. אנו מכניסים למאגר שלנו כל מבנה שעבר סינון ראשוני שלנו ונמצא מתאים להציע ללקוחותינו. כאשר לקוח פונה אלינו, אנו יכולים להציע לו מגוון אפשרויות מתוך המאגר שאספנו, או לאתר עבורו מבנה שיתאים במיוחד לצרכים הייחודיים שלו.

מכירת מבני תעשיה – כל השירותים במקום אחד

בחברת גיל לוי שרותי תיווך לעסקים תוכלו לקבל את כל מה שאתם זקוקים לו לאורך תהליך רכישת מבנה תעשייה, בלי להתרוצץ ממקום למקום – אנחנו מספקים לכם את מגוון השירותים שאתם תצטרכו. קבלו כדוגמא מספר שירותים שלנו:

איתור מבנה תעשייה לרכישה

הכל מתחיל מהיכולת שלנו לאתר עבורכם את הנכס המתאים ביותר לצרכיכם, תוך שאנו לוקחים בחשבון את התקציב העומד לרשותכם. אנו מומחים באיתור מבנים לתחום התעשייה תוך התאמה מלאה לכל הצרכים הספציפיים של הלקוח: מבנים בשטחים החל ה 500 מ"ר ומעלה, בגבהים שונים, עם אפשרות לקיומה של רחבה תפעולית צמודה שתאפשר ביצוע נוח של עבודות פריקה והעמסה, כמו גם לאחסון זמני של סחורה תחת כיפת השמיים. כאשר אתם מגיעים אלינו, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לשתף אותנו – לספר לנו מה אתם צריכים. משם והלאה, אנחנו פועלים ועושים כל מה שנדרש כדי למצוא עבורכם את הנכס האולטימטיבי, זה אשר יתאים לכם ולכל צרכיכם, כך שתוכלו לפעול ביעילות ובהתאם לתוכניות העסקיות שלכם. אם מה שאתם מחפשים קיים במאגר העצום שלנו, מה טוב. אם לא, אנו נאתר עבורכם את מה שאתם מקווים למצוא. הביטחון שלנו נובע מניסיון העבר – אנחנו באמת כאלה טובים במה שאנו עושים.

ייעוץ מקצועי לצורך איתור מבנה תעשייה למכירה

אנו מעניקים ייעוץ מקצועי לצורך איתור מבנה תעשייה למכירה המותאם לאופי הפעילות של הלקוח, תוך הקפדה על עמידה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי התעשייה ברחבי הארץ. המאגר שלנו משמש אותנו כ"בנק" נכסים גדול ומגוון הכולל מבחר של מבני תעשייה למכירה, מרלו"גים למכירה (מרכזים לוגיסטיים), מגרשי תעשייה למכירה, ועוד. כאשר אתם פונים אלינו, אתם מקבלים את ההתמחות שלנו באיתור מבני תעשייה למכירה במיקומים עסקיים אופטימאליים, הנהנים מנגישות תחבורתית נוחה ומהירה.

חברת GYL שרותי תיווך לעסקים מתמחה בהענקת ייעוץ מקצועי מקדים על אזורי תעשייה ברחבי הארץ שבהם מוצעים מבני תעשייה למכירה, כולל כאלו המוצעים בתעריפים זולים יותר (הן מבחינת הרכישה עצמה והן מבחינת עלויות הארנונה למ"ר), וגם על אזורי תעשייה שבהם תוכלו להנות מהטבות שונות מטעם המדינה. אנו מיומנים בהכנת תיק מידע על כל מבנה תעשייה למכירה, החל מתב"ע (תוכנית בניין עיר) וסיווגי שימוש, דרך מחיר למ"ר ועלויות ארנונה למ"ר ועד לוחות זמנים מפורטים להשלמת העסקה ולאכלוס. כל אלו ינגישו עבורכם, הלקוחות, את כל המידע הנחוץ והחשוב – בכל עסקה – ויאפשרו לכם לקבל את כל המידע הנחוץ באופן מרוכז, קריא וברור. תצטרכו עוד הבהרות, הסברים, עצות? בשביל זה אנחנו כאן ונדאג ללוות אתכם לאורך כל התהליך, יד ביד, על מנת שתוכלו למצוא את הנכס הטוב ביותר עבורכם ולממש אותו בקלות.
במשרדי גיל לוי שרותי תיווך לעסקים דואגים גם להיות מעודכנים לגבי מידע שוטף על הצעות של יזמים פרטיים המעמידים למכירה מבני תעשייה, מרלו"גים ומחסנים לתעשייה. זה אומר שכאשר אתם לקוחות שלנו, יש לכם נקודת פתיחה טובה יותר במרוץ להשגת הנכס המיטבי. אנחנו פשוט יודעים עליו ראשונים.
תחום נוסף בו אנו שולטים היטב הינו זה של שיתופי פעולה עם גורמים מרכזיים בתחום הנדל"ן המסחרי, ביניהם חברות בנייה, קבלנים, שמאים ועורכי דין – זאת כמובן במטרה להעניק לכל לקוח מידע חם על מבחר אפשרויות לרכישת מבני תעשייה.

כאשר אתם לקוחות שלנו, אתם מקבלים את המידע ראשונים ולא מפספסים שום אפשרות. אחרים יוכלו לבחור מבין כל מה שאתם לא רוצים.

צרו עימנו קשר

אם אתם מחפשים את המומחים באיתור מבני תעשייה למכירה באזורי תעשייה נבחרים בארץ, ביניהם שהם, חבל מודיעין, חולון, יבנה, רחובות, אשדוד, ראשון-לציון, פתח-תקוה ועוד, התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 03-6835365,  ללא כל התחייבות – ופתחו את הדלת שלכם לקבלת הדרכה, ייעוץ ושירות מקצועיים.

מחפש נכס אבל לא מעוניין לרכוש? עשוי לעניין אותך מאגר נכסים להשכרה: לחץ כאן למבני תעשיה להשכרה

​מאמרים בנושא מבני תעשיה

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.