8 דברים שכדאי לדעת לפני שאתם משקיעים במרכז לוגיסטי (מרלו"ג)

מה-כדאי-לדעת-לפני-שמשקיעים-במרכז-לוגיסטי

תוכן עניינים

השקעה במחסנים לוגיסטים מציעה הזדמנות למשקיעים להיכנס לתחום מרתק שהולך ומתפתח. הנה מספר דברים ששווה לשקול לפני שמשכירים או קונים מרלו"ג.

1. מטרת המחסן הלוגיסטי

מחסנים לוגיסטיים יכולים להיראות זהים מבחוץ, אך משמשים למגוון של מטרות. בדרך כלל, ישנן שלוש קטגוריות:

  • אחסון
  • הפצה
  • ייצור

חלק מהמחסנים גדולים מספיק כדי שכל אחת מהפונקציות האלה תתרחש תחת קורת גג אחת. מחסנים אחרים מיועדים לאחד מהצרכים האלה בלבד.

2. הפוטנציאל להכנסות הוא גבוה

בשל הגודל הגדול של מחסן לוגיסטי, השוכר שלכם יצטרך לשלם מחיר חודשי יחסית גבוה. ולכן רוב שוכרי המחסנים הם חברות גדולות עם מוניטין טוב שיכולות להרשות לעצמן את השטח.

בנוסף, החוזים האלה בדרך כלל מאוד ארוכי טווח, במיוחד כאשר אתם משווים אותם לנכסים להשקעה למגורים. כל זה מוביל לפוטנציאל הכנסה גבוה, יציב ואמין. הרווחים הכלכליים יכולים להיות משמעותיים אם אתם מוצאים את הנכס הנכון ושוכר נכון.

אנו בחברת GYL יכולים לעזור לכם גם עם מציאת הנכס וגם עם מציאת השוכר הנכון.

3. המיקום חשוב

מחסנים צריכים להיות ליד כביש ראשי או תחנת רכבת, אם אפשר. זה חשוב במיוחד אם המחסן משמש להפצה. בהתחשב בכך, מטרת ההשקעה שלך צריכה להיות למצוא מרלו"ג באזור תעשייה בהתפתחות עם גישה לתחבורה.

בנוסף, גם בשביל לוודא שהשוכרים שלך יוכלו להעסיק את הצוות שהם זקוקים לו כדי להצליח. זה חיוני מכיוון שככל שהשוכרים שלך מצליחים יותר, הם ירצו יותר להישאר.

4. המחיר חשוב

תעבדו עם מתווך נדל"ן מסחרי שיש לו ניסיון בתחום המחסנים. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לוודא שאתם קונים במחיר הנכון. סוכנים כמונו שמתמקדים בעיקר בתחום המחסנים הלוגיסטיים, זה אפילו טוב יותר! זה יכול לעזור לך למצוא נכסים שאינם בשוק, ומציעים הזדמנויות נדירות ורווחיות.

צור קשר ונשמח לייעץ ולעזור לך למצוא את הנכס המושלם להשקעה!

5. השוכרים הם המכריעים

אפילו המחסן הטוב והמתקדם ביותר לא יהיה רווחי ללא שוכרים טובים. אתם תצטרכו לבחור בזהירות שוכר שידאג לשטח שלכם, ישלם את השכר בזמן, וישאר שם למשך שנים רבות.

שוכרים לטווח ארוך עוזרים לכם להגיע ליציבות כלכלית, מה שמאפשר לכם להתמקד בהשקעות אחרות. חפשו חברה שבצמיחה ומחפשת להתרחב.

6. הטבות מס במחסנים 

במקרים מסוימים, בעלות על מחסן מעניקה לכם גישה להטבות מס שיכולות לעזור לכם לשלם פחות מיסים בסופו של דבר.

תעבדו עם רואה חשבון מוכר כדי לוודא שאתם מנצלים את כל ההטבות. 

7. אופציית שותפות

מחסנים דורשים השקעה כלכלית משמעותית, במיוחד בשלב הראשוני. אם אתם לא מוכנים להשקיע את כל הכסף שלכם על מחסן לוגיסטי, ישנן אפשרויות לבעלות חלקית.

בעלות חלקית מאפשרת להשקיע במחסן ולהשיג חלק מההכנסות, מבלי להיות אחראיים לכל הנכס. זה יכול להיות דרך מצוינת להכניס את עצמך לשוק המחסנים.

8. אפשרויות מימון

אם אתם לא מסוגלים לממן את המחסן בעצמכם או בעזרת משקיעים, ישנן אפשרויות מימון זמינות. קיימים מספר גופים מסחריים ופרטיים המציעים מימון למשקיעים בנדל״ן מסחרי.

המטרה היא למצוא מסלול מימון שמתאים לצרכים שלכם, ולוודא שאתם יכולים להרוויח מההשקעה שלכם. 

בסופו של דבר, השקעה במחסנים היא דרך מצוינת להרחיב את הנדל״ן שלכם ולהשיג הכנסה יציבה. עם המחקר הנכון, תוכלו למצוא מחסן שמתאים לצרכים שלכם ולהצליח בשוק המסחרי.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד או לדון בנושא, אני מזמין אתכם ליצור קשר עם החברה שלנו. אנו מתמחים באיתור ושיווק מחסנים, מגרשים ומבני תעשייה, ונשמח לעזור לכם למצוא את הנכס המושלם שאתם מחפשים.

שתף את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

הלקוחות שלנו :

צריכים עזרה במציאת נדל"ן מסחרי?

השאירו לי פרטים ואעזור לכם למצוא את הנכס שאתם מחפשים.

​מאמרים באותו נושא

תוכן עניינים

ניווט מהיר לנכסים המובילים שלנו

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.