אזור תעשייה הר טוב

אזור תעשייה הר טוב

תוכן עניינים

אזור התעשייה הר-טוב משתרע על שטח של למעלה מ-1,700 דונם ומחולק לשני חלקים: הר-טוב א' והר-טוב ב'. האזור כולל שטחים לתעשייה, מלאכה, מסחר, לוגיסטיקה ומבני ציבור, ומארח תעשיות מסורתיות לצד ענפי הייטק. 

המיקום שלו הוא אטרקטיבי ואסטרטגי, בין תל אביב לירושלים, על כביש 38, וליד תחנת הרכבת של בית שמש. האזור מנוהל על ידי החברה לפיתוח מרכזים כפריים ותעשייתיים מטה יהודה בע"מ ומטרתו ליצור מקומות עבודה חדשים, להגדיל את הכנסות הרשויות ולשדרג את איכות החיים באזור. האזור גדל בקצב של 15% בשנה ומיועד להיות מנוע לפיתוח הכלכלי באזור הר טוב.

אזור תעשייה הר טוב מבט על
מרכזים לוגיסטים באזור תעשייה הר טוב – התמונה להמחשה בלבד.

מפה

זמן נסיעה ממרכז העיר הקרובה

אזור התעשייה הר-טוב ממוקם במרחק נגיש ונוח ממרכז העיר ירושלים, ומציע זמן נסיעה של כ-30 דקות בלבד ו-40 דק' מתל אביב (בלי פקקים). המיקום הזה מקנה יתרון חשוב לעסקים הממוקמים באזור, ומאפשר גישה מהירה ונוחה ללקוחות, ספקים ועובדים מהעיר ומהסביבה. הקרבה הנוחה לערים המרכזיות באזור המרכז מסייעת גם ביצירת קשרים עסקיים ובהגברת החשיבות והנראות של האזור בעיני הקהל הרחב.

נגישות תחבורה ציבורית

המיקום הנוח והנגיש של האזור מספק גישה קלה ונוחה לתחבורה ציבורית וכן לדרכים הראשיות בארץ, ומאפשר נסיעה קלה ומהירה לעובדים ולקוחות הפועלים ומבקרים באזור. הנגישות הזו משפרת את חווית העבודה והשירות ומסייעת בקידום הפעילות העסקית והתעשייתית במקום.

אזור תעשיה הר טוב
מבני תעשייה באזור תעשייה הר טוב – התמונה להמחשה בלבד.

עסקים קיימים במתחם אזור התעשייה

באזור תעשייה הר-טוב א' יש 88 מגרשים מאוכלסים ולמעלה מ-230 עסקים פעילים.
באזור תעשייה הר-טוב ב' יש 172 מגרשים וכבר עתה מאוכלס ביותר מ-100 עסקים פעילים.

אם אתם מחפשים מבני תעשייה להשכרה או מכירה באזור תעשייה הר טוב, צרו קשר בטלפון 03-6835365 או באימייל [email protected], ספרו לי על הצרכים שלכם, ואשמח לעזור לכם למצוא את המקום המושלם עבורכם.

שיהיה המון בהצלחה!

שתף את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

הלקוחות שלנו :

צריכים עזרה במציאת נדל"ן מסחרי?

השאירו לי פרטים ואעזור לכם למצוא את הנכס שאתם מחפשים.

ניווט מהיר לנכסים המובילים שלנו

מבחר ענק של מבני תעשייה מגרשים ומחסנים לוגיסטיים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם