מה עושים כשצריך לפנות מרלו"ג בדחיפות, ללא התראה מראש?

מה עושים כשצריך לפנות מרלוג בדחיפות, ללא התראה מראש

תוכן עניינים

אם התגלתה תקלה חמורה במחסן שלכם שעלולה להשפיע על הסחורה היקרה שנמצאת בו, אתם זקוקים לפינוי מיידי. מה עושים? איך נערכים? ומה הצעדים הדחופים שצריך לעשות כדי לפנות את המחסן בצורה הכי מועילה, מהירה ואחראית?

אנחנו כמובן מאחלים לכם שלא תגיעו לרגע כזה, אבל אם זה יקרה, המאמר הזה יכין אתכם לרגע האמת. אז בלי לחץ, בואו נתחיל.

צעדים ראשונים  – הכנה לפינוי

במצב של פינוי דחוף של מרלו"ג, חשוב לפעול במספר זירות במקביל: 

  • תכנון
  • ניהול מלאי
  • יצירת קשר עם גורמים חשובים
  • תקשורת עם הצוות

פעולות אלה יעזרו במניעת עיכובים ובשמירה על רצף תקין של פעילות העסק.
הנה כמה מהדברים הדחופים ביותר שעליכם לעשות:

מציאת מחסן לוגיסטי חלופי

במקרים שבהם יש צורך בפינוי מהיר של המחסן הלוגיסטי, חיפוש אחר מחסן חלופי יכול להיות אתגר. מכיוון שנדרשת פעולה מהירה, הדרך הטובה ביותר היא לפנות למתווך נדל"ן מסחרי כמו חברת GYL, שיבינו את הצרכים שלכם ויפעלו באופן מיידי למציאת האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור העסק שלכם. 

המטרה היא למצוא מקום שיכול לתמוך בצרכים הלוגיסטיים של החברה באופן מיידי. המצב האופטימלי יהיה למצוא מחסן חלופי שישמש אתכם באופן קבוע במקום המחסן הנוכחי. לחילופין יש גם אפשרות למציאת מחסן שיוכל להכיל את כל הסחורה לתקופה בלתי ידועה, עד לתיקון התקלה במחסן הנוכחי או עד למציאת מחסן לוגיסטי קבוע. חשוב לבחון את התשתית, התנאים הכלליים וגם את העלויות הנלוות. 

המטרה היא לאפשר מעבר חלק ומהיר, כך שההשפעה על העבודה השוטפת תהיה מינימלית ככל האפשר.

בחירת חברת הובלות: טיפים לבחירה מהירה ומדויקת

בחירת חברת הובלות מתאימה היא חלק חשוב בפינוי מיידי של מחסן לוגיסטי. הדבר הראשון לבדוק מול חברת ההובלות זו פניות מיידית להובלת סחורה בכמות ובגודל המתאים לכם. אתם יודעים מהם הצרכים להעברת הסחורה מהמחסן שלכם, לכן חשוב לבדוק שלחברה יש ניסיון, רישיונות, ציוד מתאים וצוות מקצועי שידע להעביר הכל בצורה הטובה ביותר. אל תשכחו ברצף האירועים לבדוק את העלויות והביטוח של חברת ההובלות שאתם עומדים לבחור. 

סדר עדיפויות: מה לפנות קודם?

במצב של פינוי דחוף של מחסן, הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על בטיחות צוות העובדים ותוך כדי להתחיל במהירות האפשרית את פינוי האזורים הפגועים. אזורים עם נזילות או קירות שהתמוטטו, עלולים לפגוע בתקינות הסחורה והדבר החשוב ביותר הוא למנוע מה שיותר אובדן. לכן כל איזור שנמצא בסיכון לפגיעה צריך להתפנות בעדיפות ראשונה. 

עדכון חברת הביטוח

יש ליצור קשר עם חברת הביטוח שלכם מהר ככל האפשר, לדווח על התקלות והשינויים ולוודא שכיסוי ההוצאות יתבצע במהירות, על מנת שהמעבר לא יכניס את החברה לקשיים כלכליים.

עדכון לקוחות אשר מושפעים מההעברה באופן מיידי

תקשורת עם לקוחות אשר עלולים להיפגע מהצורך בהעברת המחסן המיידית, היא חלק מהשירות שלכם. חשוב להבהיר את המצב ואת הפתרונות שכבר נמצאים בתהליך. הלקוחות שלכם רוצים לדעת שאתם דואגים לסחורה שלהם ושאתם עושים הכל על מנת למנוע אובדן סחורה וכסף. העדכונים שלכם יגרמו ללקוחות להרגיש את תחושת האחריות שלכם כלפיהם וכלפי העסק שלהם, ופעולה זו יכולה להרגיע אותם ולאפשר לכם את השקט הנפשי הדרוש ברגעים האלה. גם אם יש עיכובים או בעיות, יש חשיבות רבה לתקשורת זו.

שימוש בתוכנות ואפליקציות בקרה ומעקב

הטכנולוגיה היא החברה הכי טובה שלכם ברגעים מורכבים כאלה. שימוש בתוכנות ואפליקציות לניהול מלאי ולמעקב אחר המשימות יחסוך לכם הרבה זמן, כסף וטעויות. כלים אלו מאפשרים בקרה רציפה על התקדמות העבודה ושמירה על רצף הפעילות. בדרך זו, אפשר לוודא שלא יהיו אבדות או פגיעות במוצרים, ושהפינוי יתבצע בצורה מסודרת. 

סיכום והערכה

בתהליך הפינוי יש חשיבות רבה לגמישות, להתאמה המהירה ולניהול יעיל של המשאבים העומדים לרשותכם, במטרה למזער עיכובים ולמנוע פגיעה בלקוחות החברה. הפעולה המהירה והמיידית תוך יצירת קשר עם כל הגורמים הנדרשים יסייעו לכם לנהל את ההעברת המחסן הלוגיסטי שלכם בצורה אופטימלית מבלי לפגוע ברצף העבודה, בסחורה או בלקוחות. 

אם אתם רוצים למצוא מקום חדש בדחיפות, צרו קשר עם חברתנו ונשמח לעזור! במידה הצורך, מומלץ ליצור קשר גם עם אתר אפרה למציאת שמאי מקרקעין בשביל לוודא שהמקום החדש שאתם נכנסים אליו לא מנצל את הסיטואציה וגובה מכם יותר מדי.

שיהיה בהצלחה!

שתף את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

הלקוחות שלנו :

צריכים עזרה במציאת נדל"ן מסחרי?

השאירו לי פרטים ואעזור לכם למצוא את הנכס שאתם מחפשים.

​מאמרים באותו נושא

תוכן עניינים

ניווט מהיר לנכסים המובילים שלנו

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.