ציוד גיבוי שכל מרלוג צריך

ציוד גיבוי למרלוג

תוכן עניינים

כאשר אנו חושבים על מרלוג, הדבר הראשון שעולה במחשבה הן המשאיות הגדולות, המנופים הגדולים, וציוד השינוע הייחודי הקשור לפעילות היום-יומית. עם זאת, כמה מאיתנו חושבים על על הציוד שמאפשר למרלוג להמשיך ולתפקד במקרה של תקלה או עצירה? במאמר זה, נסקור את ציוד הגיבוי של המרלוג, ונדון בחשיבותו.

גנרטור

אחד השימושים הנפוצים ביותר במרלוגים זה אחסון סחורה בדרך להפצה שלה. אם זה הפצה לסוחרים או הפצה ללקוחות יחידים. מרכזי אחסון של סחורות רגישות כמו מזון, תרופות וקוסמטיקה דורשים שמירה על טמפרטורה קבועה. אף מרכז לוגיסטי המאחסן סחורה רגישה, לא יכול להרשות לעצמו לאבד שליטה על הטמפרטורה בשל הפסקת חשמל או תקלה אחרת כלשהי. לכן כל מרכז לוגיסטי הנדרש לשמור על טמפרטורת אחסון חייב שיהיה לו גנרטור זמין. גנרטור הוא מכשיר יקר שדורש תחזוקה שוטפת, לכן אתם לא חייבים לרכוש אותו אלא יכולים להשכיר. כדאי לבדוק את האפשרויות של חברת רנט איי אל, המציעה גנרטורים להשכרה. גנרטורים אלו מספקים פתרון מהיר ויעיל להפסקות חשמל, מבטיחים שמירה תקנית של המוצרים, ומאפשרים לכם להמשיך את העסק שלכם ללא תקלות מיותרות.

מלגזות וציוד שינוע ספייר

מלגזות וציוד שינוע הם הכוח המניע של כל נדל"ן מסחרי, אלו כלים חיוניים עבור העבודה יומיומית השוטפת ולא ניתן להתנהל בלעדיהם. מכונות אלה מאפשרות העברה מהירה ובטוחה של חומרים ממקום למקום וכך חוסכות זמן, מקלות על העבודה, ומשפרות את היעילות, במיוחד בעת התמודדות עם משאות כבדים ומסובכים. באמצעות כלים אלה גם ההעמסה הכבדה והמורכבת ביותר הופכת לפעולה פשוטה ובטוחה. התקינות של המלגזות ושאר כלי השינוע מאפשר את זרימת העבודה השוטפת, ומשפר את זמן התגובה לצרכים המשתנים של הלקוחות. מלגזה שהושבתה בגלל תקלה, יכולה לגרום להפסדים כבדים אפילו אם זה רק ליום עבודה אחד. לכן, כל מרלוג מקצועי חייב שיהיו לו מלגזות וכלי שינוע שימושיים, להחלפה במקרה של תקלה. 

ציוד בטיחות ורפואה

בטיחות העובדים היא נושא חשוב בכל מרלוג. כמובן שיש להצטייד בציוד המתאים שיבטיח עבודה בטיחותית בעת התמודדות עם משאות כבדים או מכונות מסובכות. ומעבר לכך בכל מרלוג צריך להקפיד על המצאותם של ערכת עזרה ראשונה ומטפי כיבוי. נכון שזה חלק מחוקי המקום הנדרשים עבור רישיון העבודה, אבל לעיתים חולף זמן מאז קבלת האישורים וההקפדה על הפרטים מתרופפת. ציוד הבטיחות ועזרה הראשונה הוא האינטרס האישי של כל מנהל מרלוג לשמירה על אנשי הצוות שלו וכמובן על המבנה והסחורות. ערכות עזרה ראשונה חיוניות על מנת להעניק טיפול מיידי במקרה של פציעה קלה או תאונה במקום העבודה ולכן אם מדובר במרלוג גדול, עם מספר נקודות פריקה והעמסה, כדאי להחזיק מספר ערכות עזרה ראשונה במקומות בולטים וידועים מראש לכולם. מטפי כיבוי, הם אמצעי הכרחי לכיבוי אש מהיר במקרה של התפרצות של שריפה ויש כמובן מטפי כיבוי הממוקמים על פי התקן במקום. מומלץ, לחשב את הסיכונים האפשריים מתוך ההיכרות שלכם עם העבודה השוטפת, ובהתאם למקם מטפי כיבוי נוספים מעל לבסיס ההכרחי בתקן. אם חס וחלילה תפרוץ שריפה לא תצטערו על ההשקעה הקטנה יחסית הזו שחסכה לכם כל כך הרבה. בנוסף, קיימים מגוון פריטים אחרים שיכולים לעודד שמירה על הבטיחות: כפפות בטיחות זמינות לעובדים, מסכות אוויר, קסדות בנייה ועוד. אף מרלוג אינו יכול להיערך במאה אחוז לכל התרחישים האפשריים, אך ציוד בטיחות מתאים וערכה רפואית זמינה, יכולים להפחית באופן משמעותי את הסיכונים.

תאורת חירום סולארית ולא סולארית

תאורת חירום היא חלק חיוני של ציוד הגיבוי במרלוג. במקרה של קריסת חשמל או באי יכולת להשתמש במקור החשמל הראשי, תאורת חירום מספקת אור חיוני שיאפשר לכם להמשיך לתפקד בצורה בטוחה. תאורת חירום סולארית מקבלת את האנרגיה שלה מהשמש ואם היא ממוקמת נכון, היא נטענת כל הזמן והיא מקור אמין לתאורה בזמן תקלה או הפסקת חשמל. תאורת חירום לא סולארית ניתן למצוא ביותר דגמים ועוצמות, היא לא תלויה באור השמש אלא בטעינה חשמלית שוטפת, כך שהיא מהווה גיבוי אמין נוסף. כדאי להחזיק במרלוג תאורת חירום רגילה וגם תאורת חירום סולארית, לכל אחת היתרונות שלה ויותר מזה, הן יכולות להוות גיבוי אחת לשנייה.

לסיכום

ציוד גיבוי במרלוג הוא לא רק חיוני אלא גם מקנה ביטחון ומסייע בהמשך הפעילות בצורה בטוחה ויעילה, גם במצבים בלתי צפויים. בין אם זה גנרטור לשמירה על טמפרטורה קבועה, מלגזות ספייר לשינוע סחורות, ציוד בטיחות למקרה של מצבי חירום ותאורת חירום לשמירה על נוחות העבודה, כולם מהווים חלק חשוב בתפעול מקצועי ובטוח של המרלוג. אחזקה ותחזוקה טובה של ציוד הגיבוי המתאים, יכולות להוביל לחסכון משמעותי בזמן ובמשאבים, ולהגביר את היעילות והפרודוקטיביות של העבודה במרלוג.

שתף את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

הלקוחות שלנו :

צריכים עזרה במציאת נדל"ן מסחרי?

השאירו לי פרטים ואעזור לכם למצוא את הנכס שאתם מחפשים.

​מאמרים באותו נושא

תוכן עניינים

ניווט מהיר לנכסים המובילים שלנו

מחפשים את המקום המדויק לעסק?

עזרתי לאינספור עסקים למצוא מחסנים לוגיסטים ומבני תעשייה, במקומות המבוקשים בישראל.
אשמח לעזור גם לכם.