מבני תעשיה להשכרה

מחפשים מבני תעשיה להשכרה ? מעוניינים לשכור מבנה תעשייה לתקופה ארוכה במחיר משתלם ובמיקום אטרקטיבי?

חברת גיל י. לוי מזמינה אתכם לחפש באתר מבני תעשייה מסחריים העונים במדויק על הדרישות והצרכים הייחודיים שלכם מבחינת מיקום, גודל, שכר דירה, ארנונה ופרמטרים נוספים. אם לא תמצאו באתר את מבוקשכם אנא פנו אלינו עוד היום והצוות המנוסה והיעיל שלנו יאתר עבורכם מבנים לתעשייה המתאימים בדיוק לצרכים שלכם.

מי אנחנו?

גיל י. לוי הוא מתווך נדל"ן מנוסה המתמחה באיתור ושיווק מבני תעשיה להשכרה ולמכירה, מגרשים למבני תעשייה למכירה ולהשכרה ועוד. חברת התיווך המובילה מספקת שירות מקצועי בסטנדרטים גבוהים ללקוחות מהמגזר העסקי והמוסדי, השירות כולל ליווי צמוד עד בחירת הנכס, ייעוץ מקצועי לבחירת מבנה תעשייה, מאגר נכסים גדול ומגוון ואיתור מהיר של מבני תעשייה מסחריים בעזרת שיתופי פעולה עם קבלנים, יזמים וסוכנויות תיווך מובילות בכל הארץ.

חברתנו משקיעה משאבים עצומים, ידע רב וניסיון עשיר כדי להתאים בין המבנים לתעשייה להשכרה לבין ההעדפות שלכם, אם לא מצאתם בבנק הנכסים שלנו מבנה תעשייה מתאים – אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

מאגר מבני תעשייה להשכרה 

אנחנו מנהלים מאגר גדול ומעודכן של מבני תעשיה להשכרה ולמכירה בכל הארץ, כאן באתר תוכלו למצוא בנוחות ובמהירות מגוון רחב של מבנים לתעשייה להשכרה במיקומים מרכזיים ואטרקטיביים ובכל גודל אפשרי.
בין הנכסים שתוכלו לאתר דרכנו תוכלו למצוא מבני תעשייה מסחריים במגוון גדלים ומיקומים, מחסנים לוגיסטיים איכותיים, מרכזי הפצה מתקדמים עם תשתיות מודרניות, מוסכים במיקומים מעולים,
מבני תעשיה למלאכה זעירה וכו'.
לייעוץ ולמידע נוסף, לפרטים נוספים אודות מבני תעשיה להשכרה ולליווי צמוד עד איתור המבנה המתאים ביותר לצרכים שלכם – צרו קשר עוד היום עם הצוות המנוסה שלנו באמצעות האתר, המייל או הטלפון.

שאלות נפוצות

טווח המחירים לשכירות מבני תעשייה נע בין 20 ש"ח למ"ר ועד 100 ש"ח למ"ר, עם מקרי קיצון גבוהים ונמוכים יותר. המחיר של מבנה תעשיה להשכרה תלוי במספר גורמים: ראשית, גודל המבנה. אם מדובר במבנה שמתפרש על פני מאות ספורות של מטרים רבועים, המחיר יגדל. לעומת זאת, אם מדובר במבנה שמתפרש על פני אלפי מטרים רבועים, המחיר למ"ר יירד ויעמוד לרוב על כ-30-50 ש"ח ואפילו פחות. שנית, מהו ייעוד המקום? מחסן לוגיסטי או אולם תעשייה לרוב זולים יותר מאשר מבנה תעשייה שמשמש כבית עסק, כמו למשל מטבח תעשייתי או מוסך שפתוח לקהל הרחב. בנוסף, מחיר המקום מושפע ממיקומו: מבנה שנמצא במיקום מבוקש באזור עירוני ונגיש, במרכז עיר, יקר יותר מאשר מבנה תעשייה שניצב במיקום מרוחק. 

לבסוף, יש להתחשב בתכולת המקום: אם המקום משופץ וחדיש, מותקנות בו מערכות בטיחות וציוד והוא כבר עומד בכל תקני הבטיחות – המחיר גבוה יותר.

כמו בתחום הדיור, גם בתחום התעשייה יש לבצע החלטה מורכבת – האם לקנות מבנה תעשייה או לחפש מבני תעשייה להשכרה. מאיפה מתחילים? ראשית, קחו בחשבון את ההשקעה הראשונית שביכולתכם לבצע. אם תתקשו לגייס באופן מיידי את הסכומים ההתחלתיים לרכישת מבנה תעשייה, עדיף להישאר בעולם ההשכרה כדי להתפתח ביציבות למשך השנים הקרובות. בנוסף, יש להתחשב ברמת הצמיחה הצפוייה: אם תהיו מעוניינים להכפיל את תזרים העסק בעוד עשור, ייתכן ורכישת מבנה מסוים כיום תגביל את יכולת הצמיחה שלכם בעתיד. לבסוף, קחו בחשבון את רמת ההתאמה האישית לה אתם זקוקים: יכולת השיפוץ של מבנה שכור מוגבלת, ואילו רכישת מבנה תעשייה תאפשר לכם לעשות שינויים דרסטיים במבנה ולהתאים אותו לצרכיכם בדיוק מקסימלי. 

מדובר בהחלטה לא פשוטה עם שיקולים רבים – ולכן מומלץ מאוד להיעזר ביועצי נדל"ן תעשייתי שיידעו להתאים את האפשרויות השונות לצרכים שלכם.

עשרות – ואף מאות – סוגי עסקים מתאימים למודל שכירות מבנים תעשייתיים: עסקים וארגונים שמחזיקים אגף לוגיסטי או מחסן ציוד, מפעלי תעשייה, מרכזי הפצת סחורה, מפעלי מזון ואולמות תעשייה שזקוקים לאזור הובלת ואחסון מכולות. לצד כל אלו גם עסקים יצרניים מקומיים ירוויחו משכירת מבנה תעשייה: מוסכים, נגריות, נפחיות, מסגריות, חנויות רהיטים, אולמות תצוגה ומטבחים תעשייתיים.

מודל ההשכרה, כאמור, מתאים מאוד לעסקים וחברות מתפתחות, שהיקף התעשייה שלהן עתיד להתרחב ואינן רוצות להתחייב לגודל מבנה מסוים. כניסה למבנה תעשייה בשכירות חוסכת את ההתעסקות בשיפוץ מקיף של המבנה ומאפשרת כניסה מהירה לשגרת עבודה יעילה.

ראשית, חשוב לבדוק שהמבנה מחזיק בכל הרישיונות הנדרשים: רישיון אכלוס – טופס 4 תקף, ביטוח מתאים וחוזים פעילים מול כל הספקים הנדרשים לאחזקת המבנה. לא תמיד מבני תעשיה להשכרה מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים וחבל להיקלע לצרות ולהפסיד כסף בשל כך. שנית, יש לבדוק מהם המתקנים הנמצאים במקום – ממדפי אחסון שיתאימו למחסנים לוגיסטיים ועד ציוד מטבח תעשייתי שיתאים לקייטרינג, ככל שהמקום מחזיק ביותר ציוד שרלוונטי לעשייה שלכם כך תחסכו יותר כסף, זמן ומאמץ שיתבזבזו על התאמת המקום לצרכיכם. בנוסף, שימו לב למיקום המבנה: העובדים שלכם יצטרכו להגיע אליו מדי יום במהלך השנים הקרובות, ולכן עליו להיות נגיש וקרוב עד כמה שניתן לאזורי המגורים שלהם.

מבחר ענק של מבני תעשייה מגרשים ומחסנים לוגיסטיים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם