מבני תעשיה למכירה

מבני תעשיה למכירה

מאגר מבני תעשייה למכירה

שירותי תיווך לעסקים מתמחה באיתור מבני תעשייה לכל מטרה: עבור לקוחות המעוניינים להקים עסק חדש, רכישת מבנים לתעשייה לצורך הרחבת עסק קיים או העברת עסק פעיל לאזור אחר בארץ, וכמובן עבור לקוחות המבקשים להפחית בהוצאות ולרכוש מבנה תעשייתי בעלויות מוזלות.
כמו כן, החברה מציעה שירות מהיר ויעיל של איתור מגרשי תעשייה למכירה או מגרשי תעשייה להשכרה ברחבי הארץ – לצורך הקמת מבנה תעשייה חדש.
מכירת מבני תעשיה – כל השירותים במקום אחד

איתור מבנה תעשייה לרכישה 

איתור מבנים לתחום התעשייה למכיר התוך התאמה מלאה לכל הצרכים הספציפיים של הלקוח: מבנים בשטחים החל ה 500 מ"ר ומעלה בגבהים שונים, עם אפשרות לרחבה תפעולית צמודה לביצוע נוח של עבודות פריקה והעמסה וכן לאחסון זמני של סחורה תחת כיפת השמיים.

ייעוץ מקצועי לצורך איתור מבנה תעשייה למכירה

אנו מעניקים ייעוץ מקצועי לצורך איתור מבנה תעשייה למכירה המותאם לאופי הפעילות של הלקוח, תוך הקפדה על עמידה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי התעשייה ברחבי הארץ. "בנק" נכסים גדול ומגוון הכולל מבחר של מבני תעשייה למכירה, מרלו"גים (מרכזים לוגיסטיים) וגם מחסני תעשייה.התמחות באיתור מבני תעשייה למכירה במיקומים עסקיים אופטימאליים, הנהנים מנגישות תחבורתית נוחה ומהירה.

ייעוץ מקצועי מקדים על אזורי תעשייה ברחבי הארץ שבהם מוצעים מבני תעשייה למכירה בתעריפים זולים יותר (הן מבחינת הרכישה עצמה והן מבחינת עלויות הארנונה למ"ר), וגם על אזורי תעשייה שבהם מוצעות הטבות שונות מטעם המדינה. הכנת תיק מידע על כל מבנה תעשייה למכירה, החל מתב"ע (תוכנית בניין עיר) וסיווגי שימוש, דרך מחיר למ"ר ועלויות ארנונה למ"ר ועד לוחות זמנים מפורטים להשלמת העסקה ולאכלוס.
מידע שוטף ומעודכן על הצעות של יזמים פרטיים המעמידים למכירה מבני תעשייה, מרלו"גים ומחסנים לתעשייה.
שיתופי פעולה עם גורמים מרכזיים בתחום הנדל"ן המסחרי, ביניהם חברות בנייה, קבלנים, שמאים ועורכי דין – במטרה להעניק לכל לקוח מידע חם על מבחר אפשרויות לרכישת מבני תעשייה.

איתור מבני תעשייה למכירה באזורי תעשייה נבחרים בארץ, ביניהם שהם, חבל מודיעין, חולון, יבנה, רחובות, אשדוד, ראשון-לציון, פתח-תקוה ועוד.
פנו אלינו ללא כל התחייבות – ותקבלו הדרכה, ייעוץ ושירות מקצועיים.

עשוי לעניין אותך נכסים להשכרה לחץ כאן למבני תעשיה להשכרה

מבחר ענק של מבני תעשייה מגרשים ומחסנים לוגיסטיים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם