שרותים

מבני תעשיה להשכרה

חברת גיל י. לוי – שירותי תיווך לעסקים מתמחה באיתור מבני תעשייה לכל מטרה: עבור לקוחות המעוניינים להקים עסק חדש, רכישת מבנים לתעשייה לצורך הרחבת עסק קיים או העברת עסק פעיל לאזור אחר בארץ, וכמובן עבור לקוחות המבקשים להפחית בהוצאות ולרכוש מבנה תעשייתי בעלויות מוזלות.
כמו כן, החברה מציעה שירות מהיר ויעיל של איתור מגרשי תעשייה למכירה או מגרשי תעשייה להשכרה ברחבי הארץ – לצורך הקמת מבנה תעשייה חדש.
שכירת מבני תעשיה – כל השירותים במקום אחד
איתור מבנה תעשייה לשכירה – מבנים החל מגודל של 1,000 מ"ר ומעלה , עם הכוללים רחבה תפעולית לביצוע נוח של עבודות פריקה והעמסה וכן לאחסון זמני של סחורה תחת כיפת השמיים.
ייעוץ מקצועי לצורך איתור נכס המותאם לאופי הפעילות של הלקוח, תוך הקפדה על עמידה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי התעשייה ברחבי הארץ.
התמחות באיתור נכסים במיקומים עסקיים אופטימאליים, הנהנים מנגישות תחבורתית נוחה ומהירה.
ייעוץ מקצועי מקדים על אזורי תעשייה ברחבי הארץ שבהם מוצעים מבני תעשייה להשכרה בתעריפים זולים יותר (הן מבחינת הרכישה עצמה והן מבחינת עלויות הארנונה למ"ר), וגם על אזורי תעשייה שבהם מוצעות הטבות שונות מטעם המדינה.
הכנת תיק מידע על כל נכס, החל מתב"ע (תוכנית בניין עיר) וסיווגי שימוש, דרך מחיר למ"ר ועלויות ארנונה למ"ר ועד לוחות זמנים מפורטים להשלמת העסקה ולאכלוס.
מידע שוטף ומעודכן על הצעות של יזמים פרטיים וחברות ציבוריות המעמידים להשכרה את נכסיהם.
שיתופי פעולה עם גורמים מרכזיים בתחום הנדל"ן המסחרי, ביניהם חברות בנייה, קבלנים, שמאים ועורכי דין – במטרה להעניק לכל לקוח מידע חם על מבחר אפשרויות לשכירת הנכס.
איתור מבני תעשייה להשכרה באזורי תעשייה נבחרים בארץ, ביניהם: שהם, חבל מודיעין, חולון, יבנה, רחובות, אשדוד, ראשון-לציון, פתח-תקוה ועוד.
פנו אלינו ללא כל התחייבות – ותקבלו הדרכה, ייעוץ ושירות מקצועיים.

מבני תעשיה למכירה

שירותי תיווך לעסקים מתמחה באיתור מבני תעשייה לכל מטרה: עבור לקוחות המעוניינים להקים עסק חדש, רכישת מבנים לתעשייה לצורך הרחבת עסק קיים או העברת עסק פעיל לאזור אחר בארץ, וכמובן עבור לקוחות המבקשים להפחית בהוצאות ולרכוש מבנה תעשייתי בעלויות מוזלות.
כמו כן, החברה מציעה שירות מהיר ויעיל של איתור מגרשי תעשייה למכירה או מגרשי תעשייה להשכרה ברחבי הארץ – לצורך הקמת מבנה תעשייה חדש.
מכירת מבני תעשיה – כל השירותים במקום אחד
איתור מבנה תעשייה לרכישה – תוך התאמה מלאה לכל הצרכים הספציפיים של הלקוח: מבנים בשטחים של 1,000 מ"ר ומעלה בגבהים שונים, עם אפשרות לרחבה תפעולית צמודה לביצוע נוח של עבודות פריקה והעמסה וכן לאחסון זמני של סחורה תחת כיפת השמיים.
ייעוץ מקצועי לצורך איתור מבנה תעשייה למכירה המותאם לאופי הפעילות של הלקוח, תוך הקפדה על עמידה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי התעשייה ברחבי הארץ.
"בנק" נכסים גדול ומגוון הכולל מבחר של מבני תעשייה למכירה, מרלו"גים (מרכזים לוגיסטיים) וגם מחסני תעשייה.
התמחות באיתור מבני תעשייה למכירה במיקומים עסקיים אופטימאליים, הנהנים מנגישות תחבורתית נוחה ומהירה.
ייעוץ מקצועי מקדים על אזורי תעשייה ברחבי הארץ שבהם מוצעים מבני תעשייה למכירה בתעריפים זולים יותר (הן מבחינת הרכישה עצמה והן מבחינת עלויות הארנונה למ"ר), וגם על אזורי תעשייה שבהם מוצעות הטבות שונות מטעם המדינה.
הכנת תיק מידע על כל מבנה תעשייה למכירה, החל מתב"ע (תוכנית בניין עיר) וסיווגי שימוש, דרך מחיר למ"ר ועלויות ארנונה למ"ר ועד לוחות זמנים מפורטים להשלמת העסקה ולאכלוס.
מידע שוטף ומעודכן על הצעות של יזמים פרטיים המעמידים למכירה מבני תעשייה, מרלו"גים ומחסנים לתעשייה.
שיתופי פעולה עם גורמים מרכזיים בתחום הנדל"ן המסחרי, ביניהם חברות בנייה, קבלנים, שמאים ועורכי דין – במטרה להעניק לכל לקוח מידע חם על מבחר אפשרויות לרכישת מבני תעשייה.
איתור מבני תעשייה למכירה באזורי תעשייה נבחרים בארץ, ביניהם שהם, חבל מודיעין, חולון, יבנה, רחובות, אשדוד, ראשון-לציון, פתח-תקוה ועוד.
פנו אלינו ללא כל התחייבות – ותקבלו הדרכה, ייעוץ ושירות מקצועיים.

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה – כל הפתרונות במקום אחד
גיל י. לוי מסייעת באיתור מחסנים להשכרה המספקים מענה לכל צורך: עבור לקוחות המעוניינים לשכור מחסן לצורך הקמת עסק חדש, לקוחות המעוניינים להעתיק עסק קיים לאזור אחר בארץ, או לקוחות שרוצים להרחיב ולפתח עסק קיים באמצעות השכרת מחסן בשטח גדול יותר.
החברה מסייעת ללקוחות המעוניינים לשכור מרלו"ג (מרכז לוגיסטי) או מחסנים תעשייתיים. בנוסף מאפשרת החברה ללקוחותיה לשכור נכס הממוקם באזור המתאפיין במחירים זולים יותר ממיקומם הנוכחי, וכך לחסוך בעלויות.
כל השירותים במקום אחד
איתור מחסנים להשכרה – תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח (Tailor Made).
ייעוץ מקצועי בהתאם לאופי הפעילות של העסק, תוך עמידה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי תעשייה שונים ברחבי הארץ.
מאגר עשיר ומגוון של נכסים להשכרה בשפלה והדרום.
התמחות באיתור נכסים במיקומים מובילים – בסמוך לצירי תנועה מרכזיים המספקים נגישות תחבורתית נוחה ויעילה.
המלצות מקצועיות על אזורי תעשייה ברחבי הארץ שבהם מוצעים מחסנים להשכרה במחירים זולים יותר.
איתור נכסים באזורי תעשייה נבחרים, ביניהם מודיעין, שהם, אשדוד, יבנה, ראשון-לציון, רחובות, חולון, פתח-תקוה ועוד.
הכנת תיק מידע מפורט אודות כל נכס המוצע להשכרה: תב"ע, סיווגי שימוש מותרים, מחירים, דמי ארנונה, לוחות זמנים ועוד.
שיתוף פעולה הדוק עם גורמים מרכזיים הפועלים בתחום הנדל"ן המסחרי, ביניהם חברות בנייה, יזמים, עורכי דין ושמאים – במטרה להעניק ללקוח מידע שוטף על הזדמנויות ואפשרויות משתלמות בתחום המחסנים להשכרה.

נדל"ן מסחרי למכירה

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן, It's all about location – זו נקודת המוצא של כל יזם המעוניין להרחיב את מאגר הנכסים שלו. חברת גיל י. לוי – שירותי תיווך לעסקים מתמחה באיתור נדל"ן מסחרי למכירה – במיקומים נבחרים ברחבי הארץ.
נדל"ן מסחרי למכירה – כל הפתרונות במקום אחד
חברת גיל .י. לוי – שירותי תיווך לעסקים מסייעת באיתור נכסי נדל"ן למכירה לכל מטרה: עבור לקוחות המעוניינים לרכוש נכס נושא תשואה, מגרש לצורך הקמת עסק חדש, לקוחות המעוניינים להעתיק עסק קיים לאזור אחר, או לקוחות המעוניינים להרחיב עסק קיים באמצעות רכישת מגרש לתעשייה בשטח גדול יותר.
בנוסף, החברה מסייעת ללקוחות לחסוך בעלויות באמצעות רכישת נכס הממוקם באזור זול יותר מהנוכחי, או להמיר שכירות ברכישה – ובכך להחליף את תשלומי השכירות בתשלומים עבור רכישת קרקע לתעשייה ולהפוך לבעלי נכס נדל"ן.
כמו כן, החברה מציעה שירות מקצועי למודל של עסקת מכירה והשכרה בחזרה (Sale and Leaseback): בעל הנכס מוכר את הנכס ושוכר אותו מיד לתקופה ממושכת. בדרך זו, המוכרים ממשיכים להשתמש בנכס לצורכיהם, מגדילים את תזרים המזומנים ומבססים את איתנותם הפיננסית. מנגד, הרוכשים נהנים מנכס נדל"ן מניב העובר לבעלותם, וגם משוכר איכותי המחויב להם לפרק זמן ידוע מראש.
נדל"ן מסחרי למכירה – כל השירותים במקום אחד
איתור נכסים למכירה – תוך התאמה מלאה לצורכי הלקוח.
ייעוץ מקצועי לצורך איתור נכס לקנייה המותאם לאופי הפעילות של העסק, תוך עמידה מלאה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי התעשייה השונים בארץ.
מאגר עשיר של נכסים למכירה, תוך התמחות באיתור קרקעות במיקומים אופטימאליים הנהנים מנגישות תחבורתית נוחה ומהירה.
המלצות מקצועיות על אזורי תעשייה ברחבי הארץ שבהם מוצעים נכסי נדל"ן למכירה במחירים זולים יותר, והן על אזורי תעשייה שבהם מוצעות הטבות מטעם המדינה.
הכנת תיק נכס מושלם אודות כל נכס המוצע למכירה, החל מתב"ע (תוכנית בניין עיר) וסיווגי שימוש, דרך מחיר למ"ר ועלויות ארנונה ועד לוחות הזמנים להשלמת העסקה.
מידע עדכני שוטף הן על מכרזי מקרקעין של מנהל מקרקעי ישראל, והן על מכרזים של יזמים פרטיים – לצורך איתור הזדמנויות משתלמות לרכישת מגרש לתעשייה.
שיתוף פעולה הדוק עם שורת גופים מובילים הפועלים בתחום הנדל"ן המסחרי, בהם עורכי דין, שמאים וחברות בנייה – במטרה להעניק לכל לקוח מידע עדכני על מבחר אפשרויות חמות של נדל"ן מסחרי למכירה.

מבחר ענק של מבני תעשייה ומחסנים לוגיסטיים. השאר פרטים! 

Call Now Button
WhatsApp דבר איתנו