מגרשים גדולים למכירה

מגרשים גדולים למכירה

תוכן עניינים

הכתובת הנכונה לאיתור מגרשים גדולים למכירה

מחפשים מגרשים גדולים למכירה לצורכי מסחר ותעשייה? עם חברת גיל י. לוי המתמחה בשירותי תיווך לעסקים תזכו במענה שלם. לחברתנו ניסיון רב בתחום ויש לה מאגר גדול בפריסה ארצית של מגרשים לצורכי תעשיה למכירה ולהשכרה, עם או ללא מבנים ובטווח רחב של גדלים. מהמאגר כל עסק יכול לאתר את המגרש המתאים לצרכיו מבחינת גודלו, מיקומו ומאפייניו. ליצירת קשר לחצו כאן 03-6835365 למידע נוסף לחצו כאן

למה כדאי לקנות מגרש?

העדפת רכישת מגרש גדול על פני השכרתו מבוקשת על ידי גורמים רבים במשק בגין היתרונות שנכסים אלו מספקים. בתור התחלה, ככול ששטח של מגרש יותר גדול כך גם עלותו למטר מקובע יורדת. מדובר בהשקעה כדאית עם שטח שערכו רק יעלה עם השנים ובמידת הצורך ניתן גם להשכירו עם הכנסה שוטפת ארוכת טווח ותשואה מכובדת בעת מכירה. כמו כן, בעלות על מגרש מאפשרת לבעלי העסק לבנות עליו מבנה המותאם במדויק לצורכי החברה, כאשר הבעלות על מגרש חוסכת דמי שכירות ומונעת מצבים בהם העסק נדרש לשנות את מיקומו על כל העלויות והטרחה הכרוכות בכך.

מגרשים בפריסה ארצית למגוון צרכים

במאגר של חברתנו תמצאו מגוון רחב של מגרשים גדולים המתאימים לצרכים שונים, לרבות מגרשים גדולים להשקעה, מגרשים עם או ללא מבנים, מגרשי תעשייה, מגרשים לפני הפשרה, מגרשים לצרכי אחסנה, לבתי מלאכה, למפעלים, מרכזי מסחר ועוד. יש לנו היצע נרחב של מגרשים בכל רחבי הארץ בלוקיישנים אטרקטיביים, למשל בקרבת צירי תנועה ראשיים, בסמוך לתחבורה ציבורית וכדומה.

מתמחים באיתור מגרשים גדולים

חברתנו מתמחה באיתור של מגרשים גדולים לכל מטרה בדגש על מגרשים לצורכי תעשייה. יש לנו מאגר גדול של מגרשים בכל רחבי הארץ לרבות אזורים במרכז בעלי רמה גבוהה של ביקוש. לצד איתור מגרשים חברתנו גם מעניקה ללקוחותיה ייעוץ, ליווי וסיוע צמוד בבחירה של מגרש מתאים בכל קנה מידה, העונה לצרכי העסק ומסגרת התקציב שלו. הליווי מבוסס על הכרות מעמיקה ועדכנית עם חוקי הנדל"ן בישראל ועם חוקי עזר של הרשויות והוועדות המקומיות. בנוסף, הליווי עצמו כולל הכוונה בכל ההליכים הבירוקרטים הצפויים, לצד ייעוץ לשם קבלת הטבות שונות מהמדינה.

מחירי מגרשים

עלות מגרשים נעה על קשת רחבה של מחירים שיכולים להתחיל מאלף ₪ למ"ר ולטפס לעשרים אלף ₪ למ"ר. ההבדלים במחירי המגרשים נובעים מגודל השטח שככול שהוא יותר גדול כך מחירו למ"ר יורד בהתאם. בנוסף, מחירי מגרשים מושפעים מרמת הפיתוח שלהם ובאם יש בהם כבר תשתיות, יסודות של מבנים או מבנים. המחיר מוכתב גם מייעודם בין אם מדובר במגרש מאושר לבנייה, מגרש שעוד אין לו היתרי בנייה או שעדיין לא הופשר, מגרש המיועד לבניה פרטית או לבנייה מסחרית ותעשייתית, מיקומו של המגרש וכדומה. יש לציין כי ברכישת מגרשים יש לבחון את מחירם ביחס לעליית הערך המשוערת שלהם והתשואה שהם יכולים לספק.

לקניית מגרש גדול

לקניית מגרש גדול, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת גיל י. לוי – שירותי תיווך לעסקים היושבת במגדלי התאומים ברמת גן, בטלפון 03-6835365 או במייל [email protected].  
שתף את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

הלקוחות שלנו :

צריכים עזרה במציאת נדל"ן מסחרי?

השאירו לי פרטים ואעזור לכם למצוא את הנכס שאתם מחפשים.

​מאמרים באותו נושא

תוכן עניינים

ניווט מהיר לנכסים המובילים שלנו

מבחר ענק של מבני תעשייה מגרשים ומחסנים לוגיסטיים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם