להשכרה בברקן

להשכרה בברקן

תוכן עניינים

מגוון אפשרויות להשכרה בברקן

פארק התעשייה ברקן וסביבתו קורץ לעסקים רבים המחפשים אחר שטח או מבנה תעשייתי להשכרה במחיר משתלם, עם ארנונה מאוד נמוכה וללא דמי ניהול. בחברת חברת גיל י. לוי – שירותי תיווך לעסקים, מציעים לכם מגוון מגרשים ומבנים להשכרה בברקן מהם תוכלו לאתר את העסקה המתאימה לכם. ליצירת קשר לחצו כאן 03-6835365

דוגמאות לעסקאות בברקן

לחברתנו יש ניסיון עשיר בביצוע עסקאות נדל"ן בברקן של השכרת מגרשים ומבני תעשייה. לפניכם מספר דוגמאות של מבני תעשייה להשכרה בברקן וסביבתה שהצענו לאורך השנים האחרונות:
  • מפעל להשכרה בקומת קרקע, מיוחד ועצמאי, הנפרס על שטח של אלף ארבע מאות מטר רבוע בגובה של כשבעה מטרים, הכולל מאתיים מטר רבוע של משרדים בקומת גלריה הצופים אל אזור התפעול. כמו כן למבנה מערכת חשמל מתקדמת של כשלוש מאות אמפר ורחבת תפעול נוחה, יעילה וגדולה.
  • מבנה תעשייתי קשיח בקומת קרקע, מודרני וחדש, המיועד לשכירות ארוכת טווח, משתרע על פני אלפיים ארבע מאות מטר רבוע. המבנה כולל מתחם פריקה וטעינה בגובה אפס, מבנה מיוחד לאחסון בגובה של תשעה מטרים, רחבת תפעול מאוד גדולה  ומערכת ספרינקלרים נגד אש.
  • מבנה תעשייה חדש העומד בכל דרישות התקן בגודל של אלפים חמש מאות מטר רבוע, העומד על מגרש בגודל של שישה דונם. לנכס חצר תפעולית גדולה המשתרעת על שטח של שלושה וחצי דונם, ומבנה עם ארבע כניסות.
  • מבנה תעשייתי שתי קומות להשכרה לטווח ארוך, עצמאי וחדש, בגודל של ארבעת אלפים מטר רבוע עם קומה עליונה בגובה של שניים עשר מטר ושטח של אלפים מטר רבוע וקומה תחתונה בגובה של חמישה מטרים ואלפיים מטר רבוע. למבנה גישה עבור משאיות לשתי הקומות.

ליווי בכל הליך ההשכרה

חברתנו המתמחה בהשכרת נכסי תעשייה תסייע לכם באיתור נכס להשכרה מתאים באזור ברקן. הסיוע כולל את הגדרת מאפייני הנכס, איתור נכסים מתאימים, בדיקת מצבו של הנכס, רישומו בטאבו, בדיקת תב"ע ועוד. בזכות ניסיון רב בתחום והכרות עם צרכי עסקים מענפי תעשייה שונים, יש לנו יכולת לאתר לכל לקוח נכס מתאים במידותיו ומאפייניו. הנכס יכול להיות מהמאגר שלנו שיש עליו תיק מידע מקיף ומפורט, ומשיתופי פעולה עם יזמים, קבלנים וחברות תיווך מובילות. אנו כל הזמן מתעדכנים לגבי מכרזים של מנהל מקרקעי ישראל ועובדים בשיתוף פעולה מול טובי משרדי עורכי הדין, השמאות, יועצי לוגיסטיקה ורואי חשבון. בנוסף לאזור ברקן יש לנו את הידע והכלים לאיתור נכסי תעשייה להשכרה ומכירה בכל רחבי הארץ, לרבות בחולון, אשדוד, מודיעין, רחובות, פתח תקווה שוהם ועוד.

נכסים להשכרה בברקן

להשכרת נכסים באזור ברקן ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת גיל י. לוי – שירותי תיווך לעסקים היושבת במגדלי התאומים ברמת גן, בטלפון 03-6835365 או במייל [email protected].
שתף את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

הלקוחות שלנו :

צריכים עזרה במציאת נדל"ן מסחרי?

השאירו לי פרטים ואעזור לכם למצוא את הנכס שאתם מחפשים.

​מאמרים באותו נושא

תוכן עניינים

ניווט מהיר לנכסים המובילים שלנו

מבחר ענק של מבני תעשייה מגרשים ומחסנים לוגיסטיים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם